Czas wymienić garderobę, czyli moja wishlist... | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Czas wymienić garderobę, czyli moja wishlist...

Udostępnij ten post


Od jakiegoś czasu stwierdziłam, że moja cała "garderoba" kwalifikuje się do wymiany. Bluzka, która liczy już kilka dobrych wiosen, niektóre pamiętają nawet narodziny pierwszej córki. Cóż, trzeba to powiedzieć przed samym sobą - nie jestem kompletnie stylowa, a moje ciuchy, buty i dodatki ograniczają się do dresów, jeansów i adidasów, mam też torebkę, która za cholerę do niczego nie pasuje. Dlatego upatrzyłam sobie kilka rzeczy na Banggood.Zacznę od butów, pisałam już wcześniej u mnie na fanpage, że rozpaczliwie szukam pewnego kroju butów i znalazłam! Jestem totalnie wizualnie zakochana - takich szukałam !Następne są tuniki i sukienka - tych zdecydowanie u mnie brakuje i trzeba w końcu pomyśleć nad kobiecą garderobą i uatrakcyjnić swój wygląd. Stwierdziłam, że warto mieć coś w kolorze i coś stonowanego, a taka sukienka skutecznie ukryje to co ma ukryć.Torebki spodobały mi się trzy, dwie z nich idealnie będą pasować do mojej skórzanej ramoneski, a trzecia była tak słodka, tak praktyczna, że po prostu przepadłam - z resztą zawsze chciałam mieć kremowo-fioletową torebkę.


Pomyślałam, że te dodatki będą idealnie pasować do wybranych przeze mnie wyżej butów, torebek i ubrań. Słodki portfel będzie idealny do kremowo-fioletowej torebki, a naszyjnik z różą przypomina mi bajkę "Piękna i Bestia" - będzie pięknie komponował się z tunikami.


Oczywiście, nie musicie zgadzać się co do stylu jaki wybrałam, ale myślę że w takich zestawieniach czułabym się najlepiej. Czas przemienić się w kobietę, z kobiety w dresach i adidasach, czas na szpilki i pełną kobiecość! Pewnie jeszcze kilka rzeczy wypatrzę na Banggood.