Haul zakupowy z ZAFUL.COM #1 | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Haul zakupowy z ZAFUL.COM #1

Udostępnij ten post


Powoli się ogarniam i dziś chcę Wam pokazać małe zakupy ze sklepu ZAFUL.COM. Nie są to duże zakupy, więc bez obaw. Doceńcie to, że przed Wami nie wstydzę się pokazać swojej tłustej d*py :). Spoko, spoko - pracuję nad sobą (to tak dla hejterów, buziaki :*).

Pierwsze co Wam pokażę, to buty. Zakochałam się w nich i wbrew pozorom nie są one tak wielkie jak się wydają. Owszem, dodają jakieś 13 centymetrów do wzrostu, co u mnie akurat można zaliczyć do plusów, bo nie jestem wysoka. 
Buty te są bardzo wygodne, podczas chodzenia praktycznie nie czuję różnicy między niższymi (oprócz tej, że jestem wyższa). 
Bez problemu przechodzę w nich kilometry i nogi mnie nie bolą. 

Kolejna rzecz, którą mam ze sklepu ZAFUL, to śliczna, prosta, lita bluzka. Jest wykonana z bawełny i poliestru, bardzo elastyczna. Zamówiłam S, bo nie było innego rozmiaru i wiesz co? To był dobry wybór. Tutaj trzeba uważać na wymiary.
Jest miękka, lekka i naprawdę dobrze wykonana, nigdy nie pomyślałabym, że przyszła do mnie z "azjatyckiego sklepu". Po praniu nie zmienia swojej jakości, nie gniecie się mocno i bardzo dobrze się ją nosi. 
Z przodu jest dłuższa i na lewym boku posiada drewniane, przyszyte guziczki dla ozdoby. 
Na dziś to wszystko, mam nadzieję, że nie wystraszyłam swoją osobą i zapraszam do oglądania innych rzeczy z asortymentu. Te buty to petarda, serio, kocham je. A bluzeczka jest cudowna. 
To na pewno nie będzie jedyne zamówienie, bo mają bardzo fajne i tanie ubrania. Mimo, że tym razem była to współpraca, to ja na pewno złożę osobiste zamówienie.