Zamówienie Banggood - sukienka | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Zamówienie Banggood - sukienka

Udostępnij ten post


Już dość spory czas temu dostałam paczkę ze sklepu Banggood, wstrzymywałam się z recenzją, bo nie wiedziałam jak do końca ująć, to co mam do powiedzenia. Niechętnie piszę tego posta, ale muszę to zrobić. Tak więc zapraszam.


Miałam do wybrania kilka rzeczy, wybrałam sobie najładniej (według mnie) wyglądającą sukienkę, która jest tematem posta. Od razu przepraszam Was za zdjęcia i jakieś kropki na tych zdjęciach, ale mam chyba coś z obiektywem i robi mi takie plamy.Gdy sukienka przyszła, to byłam zawiedziona. Wygląda jak pognieciona pidżama z lat dwudziestych. Rozmiar M okazał się dobry w ramionach, ale jej fason jest na tyle zły, że niestety na mnie wygląda okropnie. Najbardziej przeszkadza mi szycie poniżej guzików. Mają marszczenie, co sprawia, że wyglądam jak w ciąży. Mam brzuszek, owszem, ale nie aż taki i nie wyglądam jak w ciąży na co dzień. Zdjęcie powyżej. 

Materiał jest przewiewny, co akurat jest zaletą, niestety nie jest w ogóle rozciągliwy, strasznie się gniecie, a struktura materiału sprawia, że i tak już wygląda, jak pogniecione. Wystarczy gdzieś usiąść i już jest zagniecenie. Pięknie wyglądało w sklepie, lecz akurat ta sukienka nie jest w moim guście, oddałam ją mojej bratowej, która jest ode mnie wyższa i ma inną figurę, może na niej będzie lepiej wyglądać.


jeżeli jednak jesteś ciekawa, jak wygląda to w sklepie, zapraszam Cię do sklepu TUTAJ KLIK. Koszt sukienki to 89.71zł / 21.31$. 

Banggood, w przeciwieństwie do innych sklepów, pokazuje walutę w której chce się kupować, to zdecydowanie największy atut tego sklepu. Nie widziałam tego jeszcze w żadnym takim sklepie.