Haul Sammydress #2 - buty LED | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Haul Sammydress #2 - buty LED

Udostępnij ten post


Dziś kolejny post z serii „haul”, jest to sklep Sammydress. Buty te miały przyjść z poprzednim zamówieniem, jednakże z powodu wagi zamówienia, buty zostały wysłane inną paczką. Moja młodsza córka nie mogła się ich doczekać, a jak już przyszły, była tak zachwycona, że nie chciała ich ściągnąć, mówiła, że będzie w nich spać.


Trzeba przyznać, że są dobrze wykonane, nie widzę różnicy w tym, że przyszły ze sklepu azjatyckiego, czy kupiłabym je w sklepie obuwniczym. Bardzo spodobało mi się, że są ocieplane, dlatego też będą świetne na wiosnę, gdy okres „kozaczków” już się zakończy, ale nadal będzie chłodnawo na dworze. Jedyne co mnie przeraża, to to, że są jasne, a znając moją córkę długo w tym stanie nie pozostaną. Cóż, to tylko i aż dziecko, nie będę jej tej radości wzbraniać. Buciki są na rzepy, więc moja córka bez problemu sama je zakłada i zdejmuje. Nie ma z tym najmniejszych kłopotów (umie już dopasować buty na każdą stronę nogi). Buciki wyglądają naprawdę solidnie.

Pod podeszwą mają przycisk, który uruchamia diody LED (zielone, niebieskie i różowe), gdy dziecko chodzi. Diody świecą się po jednokrotnym przyciśnięciu przez około 15 sekund, to pozwala, aby dłużej utrzymać baterie w żywotności. Świecą naprawdę szybko i uwierzcie mi, zrobiłam masę nieudanych zdjęć, aby uchwycić te światełka na fotografiach. Mam dla Was także króciutki filmik z tańcem radości Kariny.Buciki są naprawdę super, Karina jest bardzo zadowolona, a ja widząc jej szczęście — nic mi więcej nie potrzeba. 

Buciki to koszt 17.08$ i są dostępne w kolorach: różowy (nasze), zielone, czarne, białe. W rozmiarach od 26 do 30. Karina ma rozmiar 26 na Polskie (wkładka 15,08 cm) i pasują jej idealnie.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zastrzegam sobie prawo do usuwania obraźliwych komentarzy oraz spamu.
Przeglądając mojego bloga ,pamiętaj, że robisz to dobrowolnie.