HAUL Sammydress #1 | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

HAUL Sammydress #1

Udostępnij ten post


Dzisiaj znów zakupowy post, oczywiście dokładnie wiecie, na czym to polega, więc za długo się rozpisywać nie będę na ten temat. Opiszę pokrótce co i jak i czy mi się wszystko podoba.
Pierwsze co Wam zaprezentuję to dres, który wzięłam dla mojego męża. Materiał jest ok, bluza jest nawet ciepła. Wzięłam rozmiar „M” i jak się okazało, mogłam wziąć „L”, ponieważ jest lekko ciasny, dlatego też nie pokazuję go na mężu. 
Bluza jest lekko opięta w barkach, a spodnie są „na styk”, a mogłyby być luźniejsze.
Następny jest zestaw torebek. Tak, zestaw. Myślałam, że zamawiam tak naprawdę tę największą torebkę, okazało się jednak, że przyszedł cały zestaw, co mnie bardzo ucieszyło. Wszystko jest wykonane z tego samego materiału i tak samo solidnie. Przede wszystkim wszystko jest szyte, a nie klejone.
Nie jest to jakaś typowa chińszczyzna, a naprawdę bardzo mocny i trwały - warty zakupu zestaw, w który składa się:
- torebka z misiem (możliwość noszenia w ręce i na ramieniu)
- mniejsza torebka na ramię.
- kosmetyczka zamykana na zamek + ozdobny klips.
- etui na karty (myślałam, że to mini portfel na drobne, ale to portfel na karty).
Na końcu coś, co sroki lubią najbardziej — błyskotki. Tym razem jest to zegarek, koloru różowego złota. Piękny, na „skórzanym” białym pasku. 

Tarcza biała, zamiast godzin są kryształki, a jako element dekoracyjny wieża Eiffla(?). Wszędzie są kryształki. Pięknie błyszczy w ciągu dnia, niestety na zdjęciu tego efektu nie widać. Jest prześliczny!


A to wszystko mam ze sklepu SAMMYDRESS, dosłownie za grosze. 

Dla przypomnienia :
DRES - KLIK
TOREBKI - KLIK
ZEGAREK - KLIK