HAUL - Zaful (biżuteria) #2 | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

HAUL - Zaful (biżuteria) #2

Udostępnij ten postTak, tak — znowu haul, ale tym razem z samą biżuterią. Nie będę się rozpisywać, bo cóż można wiele pisać o błyskotkach?  Każdy zobaczy na zdjęciu, ja tylko dopiszę kilka słów i prosiłabym o kliknięcie linków, nie będę ukrywać, bo nie o to tutaj chodzi, prawda?


ZEGAREK - KLIK

Srebrny zegarek, z ciemną tarczą i gdzieniegdzie kryształki zamiast liczb. Wskazówki są dość ciemne, a cała tarcza zdecydowanie mała. Trzeba się przyjrzeć, aby zobaczyć godzinę. Nie mniej jednak wygląda bardzo elegancko, a bransoleta mocno trzyma.


ZEGAREK - KLIK

Ten zegarek zamówiłam dla siebie, ale aktualnie nosi go moja córka, strasznie się jej spodobał, więc póki nie przyjdzie jej zegarek, będzie nosiła ten. Przyznam, że pasek jest dość wąski jak na tak sporą tarczę, ale chyba się tak szybko nie urwie. PIERŚCIONEK - KLIK

Prześliczny pierścionek, od razu się w nim zakochałam! Musiałam go mieć. Niestety, mimo, że to niby rozmiar 8, to jednak jest mi sporo za duży i obstawiam raczej, że jest to 12. Pasuje mi na kciuk. Jedno jest dobre - jest  to srebrny pierścionek z próbą 925 i chyba da radę go zmniejszyć. KOLCZYKI - KLIK

Te piękne długie, pozłacane kolczyki są dla mojej mamy, sama sobie je wybrała. Bardzo jej się spodobały, więc mam nadzieję, że będą się jej dobrze nosiły. 

PIERŚCIONKI - KLIK

Te pierścionki także są dla mojej mamy, stwierdziła, że się jej przydadzą - zobaczymy :) Są pozłacane, z tworzywa sztucznego, więc nie wróżę im długiej przyszłości, ale są ładnym dodatkiem. 

To wszystko z tego haulu, czekam jeszcze na dwie paczki, oby szybko przyszły, bo mam tam rzeczy, które mnie bardzo interesują. Dla przypomnienia dam wszystkie linki poniżej.

Zegarek , Zegarek, Pierścionek, Kolczyki, Pierścionki. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zastrzegam sobie prawo do usuwania obraźliwych komentarzy oraz spamu.
Przeglądając mojego bloga ,pamiętaj, że robisz to dobrowolnie.