Wishlista Rosegal #1 Rosegal pink casual dress spring 2017 Promotion | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Wishlista Rosegal #1 Rosegal pink casual dress spring 2017 Promotion

Udostępnij ten post


Hej ! Witam Was w mojej wishlist ze sklepu ROSEGAL. To moje pierwsze zakupy w tym sklepie i mam nadzieję, że się nimi nie rozczaruję, bo zaciekawił mnie bardzo asortyment sklepu. Tym razem będzie bardzo szybciutko, bo wybrałam tylko trzy rzeczy i tylko dla siebie — czasem trzeba być, lekkim egoistą. Zapraszam Was również na promocję "Rosegal pink casual dress spring 2017 Promotion"


Na początek okulary pilotki, zawsze takie noszę i nie wyobrażam już sobie nosić inne. Jednakże zawsze kupuję i noszę srebrne - czas by się przełamać. Mam nadzieję, że będę w nich równie dobrze wyglądać, co w srebrnych. 
Buty, byty, buty! Chyba zaczynam się powoli uzależniać, a mąż mnie wraz z nimi, z domu wyniesie. Ale cóż tam. Nigdy nie byłam kobietą, która potrzebowała wielu par, dwie pary to u mnie było maksimum. A teraz szaleństwo - w dodatku szpilki! 

Co do tego mam wielkie nadzieje, że nie okaże się szmatką, tak jak w przypadku Camelki, którą niedawno zamawiałam w innym sklepie. Sto razy na powiększeniu sprawdzałam jaki to materiał i wierzę, że w końcu będę mogła założyć taki o to pachworkowy Cardigan. 
I to już wszystko, mówiłam, że nie będzie wiele. Mam nadzieję, że wszystko dotrze w miarę szybko i będzie to paczka, z której się ucieszę, a nie będę płakać, że tylko zmarnowany zakup i poleci do kosza. Trzymajcie kciuki ! \

Możecie także użyć kuponu : RosegalChen i otrzymacie zniżkę na zakupy ! 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zastrzegam sobie prawo do usuwania obraźliwych komentarzy oraz spamu.
Przeglądając mojego bloga ,pamiętaj, że robisz to dobrowolnie.