Lalanka, czyli szmacianka przyjaciółka | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Lalanka, czyli szmacianka przyjaciółka

Udostępnij ten post


Lalanka jest ręcznie szytą bawełnianą lalką o niepospolitej urodzie i wyrazistym charakterze. Dopuszczona jest do użytku dla dzieci od O+ (jeśli jednak Twoja córka ma więcej niż 3 lata, rozpuść jej zszyte włosy i zwiąż dołączonym makiem - specjalnie zaprojektowane pomogą opanować jej sztukę plecenia warkocza!) Ma 47 centymetrów wzrostu, miękkie, bawełniane ciało, pogodną twarzyczkę, długie włosy i stylowe ubranka.
Uszyta jest z naturalnych, polskich surowców, które są antyalergiczne i posiadają atesty i certyfikaty. Lalanka to przytulanka nie tylko gustowna, ale przyjazna i bezpieczna! . To doskonała towarzyszka zabaw i powierniczka dziecięcych tajemnic.
Nasza lala nie tylko cieszy oko, bawi i koi dziecięcą duszę, ale także edukuje. Przyświeca jej bowiem piękna idea – hołdowanie polskiej tradycji, obyczajowości i uniwersalnym wartościom. Stonowana, pozbawiona krzykliwości stylistyka, podkreślona rodzimymi akcentami i wysmakowanymi detalami, daleka jest od natrętnej masówki, pospolitego banału i atrakcyjnych cenowo bubli. Dla rodzica jest dobrym wyborem, dla dziecka - fantastyczną, nietuzinkową zabawką. Przeprowadzone testy oraz konsultacje z psychologami dziecięcymi dowodzą, że Lalanka to pozytywna postać, która rozkocha w sobie każde dziecko! Z nią świat naprawdę nabiera kolorów, a wszystko wydaje się lepsze.
Wszystkie ubranka dla Lalanki dostępne są również dla dzieci w różnych rozmiarach, od roku do 7 lat.

CO O LALANCE MYŚLĘ JA :

Moja córa odkąd ją ujrzała od razu chciała ją dostać, tak więc przez długi czas nie było mowy, aby ją obejrzeć wzdłuż i szerz.
Lalanka jest świetnie wykończona, każdy jej centymetr jest przemyślany i idealnie wyszyty, nie ma żadnych uszczerbków, tak jak to bywa w ręcznie szytych zabawkach.
Twarz Lalanki urzeka, jest spokojna, pełna radości i naprawdę można się w niej zakochać.
Moja córa nawet imienia nie zmieniała - co bardzo lubi robić. Śpi z nią, je z nią, chodzi... wszędzie ją zabiera.Wokół siebie nie mamy wielu dzieci, z którymi moja córa może się pobawić, a te, co są chodzą już do szkoły, więc nie za bardzo mają czas, aby bawić się z młodszą rówieśniczką - tak więc Lalanka jest idealną przyjaciółką dla mojej córci.
Jedyna rzecz, która kompletnie mnie zwaliła z nóg to jej cena...
A mianowicie : 125 zł (w promocji!-cena oryginalna 140zł!)
Myślałam, że uklęknę... rozumiem, że ręcznie szyta, dużo pracy, miłości i wgl... Ale szczerze powiem - nie kupiłabym "szmacianej" Lalki za tą cenę...
Ubranie dla dziecka (takie samo jak Lalanki) za cenę 99zł jeszcze zrozumiem...
Ubranko dla Lalanki, w razie gdyby się to podarło 35zł! ... (za tyle właśnie mogłabym kupić  Lalkę).

Ocena ogólna 8/10 -za ceny

STRONA INTERNETOWA
FANPAGE