Skarpetki SPA - czyli jak zadbać o stopy ? | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Skarpetki SPA - czyli jak zadbać o stopy ?

Udostępnij ten post


Witam kochani ponownie, w związku z współpracą z firmą ŚWIT PHARMA otrzymałam do testów niezwykle intrygujące skarpetki.
Choć studiuję kosmetologię to powiem Wam, że jeszcze nie miałam okazji na takich działać, więc była to moja pierwsza 'próba'.

Powiem, że bardzo mi się przydały, opuchnięte i bolące przez ciąże stopy dają się we znaki. Och, wszystkim ciężarnym letnim współczuję - również sobie. Łączę się w bólu, ale ja nie o tym miałam pisać.

CO O NICH SĄDZĘ JA I MOJE STOPY, SPOSÓB UŻYCIA I WRAŻENIA :

Ogólnie produkt jeszcze w opakowaniu wygląda tak :
A oto jak się ich używa, może to banalne, ale jak recenzja to recenzja, co by nie było, że nie opisałam .

1) Odrywamy górną część pudełeczka :


2) Wyjmujemy zapakowane skarpetki z pudełka3) Odrywamy górną część opakowania w wyznaczonym do tego miejscu


4) Wyjmujemy skarpetki ze środka oraz dołączone do nich paski samoprzylepne


5) Oczywiście na UMYTE i dokładnie OSUSZONE stopy nakładamy skarpetki, po czym zaklejamy paskami samoprzylepnymi, aby nie spadały

(z góry przepraszam za nieogolone nogi, ale zwyczajnie w świecie NIE DOSIĘGAM, skarpetki też założył mi mąż, było to dla niego lepsze niż golenie mi nóg - z resztą nawet bym chyba nie ryzykowała)

Tak założone skarpetki pozostawiamy na około 20-30 minut. Ja je trzymałam na nogach 40 minut, zaczytałam się i nie uważałam. Ale nie zabiło mnie to przecież.

Skarpetki po wyjęciu z opakowania wydobywają z siebie zapach mięty, ale nie "wchodzący" w oczy, a bardzo przyjemny według mnie. Skarpetki skonstruowane są z folii, w której środku są gaziki nasączone kompleksem aktywnych składników m.in masła Shea, witamin E i F, olejku z drzewka herbacianego, mięty pieprzowej, protein kaszmiru i mocznika.

W skarpetkach jest przyjemnie cieplutko, ma się uczucie gdyby miało się nogi w kałuży po letnim deszczu.

Po zdjęciu SPA skarpetek pozostałość, która zostanie na nogach należy wmasować w stopy. Efekt po rozsmarowaniu jest kosmiczny.
Stopy  niezwykle nawilżone, miękkie w dotyku i przyjemnie odświeżone. Moje twarde i popękane piety stały się miękkie i nawilżone. Z powodu, iż w ciąży często pocą mi się stopy bez powodu, zadziałało i na to, stopy aż do rana były świeże i niespocone !

JEDNYM SŁOWEM POLECAM !
Bardzo przyjemne SPA dla stóp, bez wychodzenia do kosmetyczki, w zaciszu domowym. Coś dla kobiet, które czasu nie mają na latanie do kosmetyczki, bądź także tych, których zwyczajowo NIE STAĆ.

Otóż kolejnym atutem tych skarpetek jest to, że są tanie.
Kosztują w sklepie firmowym tylko 13,99 !
Szczerze większej ceny się spodziewałam.