Słodka biżuteria...coś dla smakoszy ! | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Słodka biżuteria...coś dla smakoszy !

Udostępnij ten postZapewne już dobrze znacie OSĘ i jej słodkie wyroby.  Ja też wyobraźcie sobie dostałam słodki upominek, nie mogłam się doczekać. Paczka była szybko, zapakowana w kopertę bombelkową - wszystko bezpiecznie.

Zacznę może od historii współpracy z Osą - czyli Natalią. Dawno, dawno temu w Maju, pięknego dnia zgłosiłam się na jej FP, który miał kierunek bardziej stronę dzieci, zapytałam o współpracę. Niestety dostałam odmowę, ALE tylko jeżeli chodzi właśnie o tą 'działalność'.
Napisała do mnie, że ma zamiar tworzyć biżuterię z modeliny, wpadłyśmy na pomysł, aby to trochę rozruszać.
Utworzył się zatem blog OSY oraz fanpage, zorganizowałyśmy konkurs. Z początku nie przyniósł zbyt wielu 'fanów', więc przedłużyłyśmy go, a Natalka zajęła się produkcją pełną parą... resztę znacie, reszta dzieje się teraz i to wy jej pomagacie tworzyć historię.

Ale przejdźmy teraz do sedna smakołyków. Biżuteria ta wygląda tak smakowicie, że dosłownie chciałoby się zjeść. Jestem czekolado-holikiem, więc tym trudniej się powstrzymać. A teraz mam czekoladę zawsze przy sobie.

Oto co dostałam od OSKI :

Bransoletka :


A tak wygląda na ręce :


No i do słodkości dostałam jeszcze kolczyki :


(mają napis MILK, ale mam taki cudny aparat...sorry)

A tak wyglądają na uszach :Powiem tak :
Modelina jest dobrej jakości, biżuteria wbrew pozorom jest lekka, a wykonanie staranne, widać ślady zaangażowania - dosłownie.
Na żywo wygląda o wiele lepiej i biorąc pod uwagę czas od jakiego Natalka robi biżuterie, to po prostu zaskoczyła mnie fenomenalnie. Robi to jak zawodowiec.
Biżuteria jest 'lepiona' z wysokiej jakości masy plastycznej FIMO, dodatki są posrebrzane.

W jej kolekcji znajdziecie baaaardzo duży wybór,  jest także otwarta na nowe propozycje wzorów biżuterii - czyli jednym słowem, czego zapragniecie, to dostaniecie.

Moja opinia jest bezstronna i nie ma na to wpływ, że współpracuję z Osą, nie oznacza to, że opinia będzie zawsze pozytywna. Opisuje co widzę i osoby, które chcą hejtować od razu ostrzegam - mam takie hejty gdzieś HATERS MAKE ME FAMOUS.

Mam nadzieję,że to nie ostatnia moja recenzja jej wyrobów.

FANPAGE OSY - TUTAJ