Woda Kokosowa CHI -100 % Natural Coconut Water&Tropical Fruits | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Woda Kokosowa CHI -100 % Natural Coconut Water&Tropical Fruits

Udostępnij ten post


Kolejna odsłony Wody Kokosowej, tym razem smak tropikalnych owoców. Czy będzie taka dobra jak poprzedniczka?


Co mówi o niej producent :
Łączymy wodę kokosową z puree z mango, sokiem ananasowym i sokiem pomarańczowym, tak aby stworzyć niezapomniane, wyjątkowe połączenie smaku. Nasze soki są naturalne (nigdy z koncentratu), nie dodajemyma cukru ani żadnych konserwantów. W 100% naturalna.
Skład: 100% Naturalna, biologicznie czysta woda kokosowa (96%), sok pomarańczowy (2%), puree z mango (1%) sok z ananasa (1%)

MOJA OPINIA:

Plusik za kartonik, który jak każdy jest opakowaniem TetraPak. Po odkręceniu wydobył się piękny aromat owoców...mmmm piękny. ALE... o 'ale' za chwilę...

Napój ma ładny żółty kolor, nie jest mętny, jest przejrzysty, więc nadaje się np. do drinków alko, jak i non-alko.Strasznie się napaliłam na ten smak ponieważ uwielbiam owoce tropikalne, a w myślach, że ma tylko 25 kcal, to aż w głowie się uśmiechało, wiadomo ja po ciąży będę szukała mało kalorycznych oraz takich wód co bym mogła karmiąc piersią pić, a ta woda zawiera kwas laurynowy - taki sam jaki występuje w mleku matki i wzmacnia skład immunologiczny, także bez problemu mogłabym ją pić.
Niestety...tak jak wzięłam do ust, tak od razu wyplułam. Biedny mój mąż, bo poszło na niego.
Piłam go wczoraj, pisałam o tym, ale nie chciałam zdradzać szczegółów.
Strasznie mi przykro, ale akurat ten smak mi nie przypasował, ohyda. Miałam wahania czy popić drugi raz - popiłam i ponownie wyplułam.
Smak był drętwy i nie umiem do niczego porównać. Nie chcę zniechęcać, bo są przecież gusta i guściki. Mnie osobiście nie smakowało i miało prawo. To, że dostałam produkt za darmo nie znaczy, że będę go zachwalać nawet gdy jest dla mnie nieodpowiedni, prawda? W ocenie i recenzji chodzi o szczerość.
Woda ta ma wiele zalet, jednakże akurat ten smak u mnie odpada zdecydowanie. Może to wina tego, iż zawartość owoców tropikalnych to tylko 2%.
Najlepiej pić schłodzone!

Ocena ogólna 5/10 -za smak.Cena całego kartonu (12 szt / 330 ml) wynosi 107,50 zł
W przeliczeniu na 1 kartonik 330 ml to cena wynosi : 8,90 zł

STRONA INTERNETOWA