100% NATURAL Chocolate Coconut Milk | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

100% NATURAL Chocolate Coconut Milk

Udostępnij ten post


Nareszcie! Doskonała alternatywa dla deserów. Nie zawiera laktozy, glutenu. Chi Chocolate Coconut Milk stworzyliśmy z wykorzystaniem najwyższej jakości kremu kokosowego i najlepszych gatunków ziarna kakaowego. Zawiera prebiotyk (błonnik z cykorii, znany jako inulina), który pomaga w trawieniu. Każda porcja Chi Chocolate Coconut Milk zawiera białka, błonnik, witamin z grupy B,C i E. Jest bogatym źródłem potasu, selenu, wapnia i żelaza. Niewiele kalorii pozwala się cieszyć deserami nawet w czasie odchudzania. Czy wspomnieliśmy, że jest PRZEPYSZNE? - Takimi słowami określa ją producent.

CO MYŚLĘ O NIEJ JA :
Pycha, pycha, pycha !
Na razie mój faworyt numer 1! Uwielbiam czekoladę, a ta woda jest idealna dla mnie. Słodka jak trzeba, ale też nie za słodka, naturalnie mętna (pozostawia osad na szklance, co będziecie mogli zobaczyć na zdjęciu), ma kolor kakao, a smak jest niewyobrażalny.

Po prostu uczta dla podniebienia. Zakochałam się w tym smaku.
Woda idealna dla łasuchów, ale chcących także zrzucić kilka kilogramów lub dbających po prostu o swoją linię. Bez obaw można się nią rozkoszować ponieważ w kartoniku 330 ml jest tylko 162 kcal.


Polecam bardzo gorąco np. podczas relaksu wieczorkiem, dobrze schłodzone, nie dodałam kostek lodu, bo nie miałam, ale wiem, że było by o niebo lepsze właśnie z około 2-3 kostkami.
Dla dzieci wyśmienite - dobrze i zdrowo, wiemy, że nie dodajemy konserwantów. Wszystko jest naturalne.

Cena całego kartonu (12 szt / 330 ml) kosztuje 129.90zł
Przeliczając na jeden kartonik 330 ml = ok.10.80zł


Zapraszam na: