100% Pure Coconut Water CHI | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

100% Pure Coconut Water CHI

Udostępnij ten post

Kolejna kokosowa odsłona wody naturalnej na moim blogu, tym razem czysta woda kokosowa bez dodatków.

Co mówi o niej producent :
100% czysta i naturalna woda kokosowa pozyskiwana ze starannie wyselekcjonowanych młodych zielonych kokosów.Posiada niezwykłe właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, antywirusowe, antyalergiczne. Naturalnie stworzona: dla Zdrowia; dla Urody; dla Dzieci; dla Aktywnych. Wspomaga odchudzanie i dietę - tylko 8kcl/100ml. Nie zawiera glutenu, laktozy, ani żadnych innych alergenów.MOJA OPINIA:
Woda być może nie pachnie nie wiadomo jak, ale pachnie przyjemnie, pewnie tak pachnie gdy rozbije się kokos.
Kolor wody jest biały/kremowy. W każdym razie jest nieprzeźroczysty. Wygląda jak drink Sobieskiego.
Nadaje się do różnych drinków, ja oczywiście alkoholowych nie mogę, ale w myślach już pełno projektów mi się nasunęło, w sumie nie tylko do drinków - nadaje się również dla małych dzieci, dla osób odchudzających się, a także dla kobiet karmiących. Tak, tą bez obaw mogą pic kobiety karmiące, dziecko nie będzie miało alergii ponieważ woda ta posiada w składzie kwas laurynowy - taki sam jaki występuje w mleku matki, wzmacnia skład immunologiczny.
Przejdźmy zatem do smaku - po ostatnich nieprzyjemnych przeżyciach z Wodą Kokosową z dodatkiem Owoców Tropikalnych byłam sceptycznie i niechętnie nastawiona do spróbunku czystej wody. Przemogłam się jednak i okazało się, że nie taki diabeł straszny. Smak ma drętwy, ale nie za bardzo - nie jest źle, domyślam się, że kokos musi mieć taki smak. Dało rade wypić i powiem szczerze, że nie z wielkim wysiłkiem. Smakowało mi.
Ogólnie ten smak oceniam na 9/10
Czemu 9/10 ? oczywiście cena, ale jak wiadomo, nie ma co oczekiwać od NATURALNEJ wody kokosowej. Za luksus trzeba płacić.


Cena całego kartonu (12 szt / 330 ml) kosztuje : 99.50zł
Przeliczając na 1 kartonik 330 ml wynosi: 9,30 zł.

W sprzedaży również dostępne 1l opakowania, za których karton należy zapłacić : 219,50 zł


ZAPRASZAM NA