Antybakteryjna Musujaca Pianka Do rąk - OsmozaCare | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Antybakteryjna Musujaca Pianka Do rąk - OsmozaCare

Udostępnij ten post


Kolejnym antybakteryjnym preparatem z OsmozaCare, który poddam recenzji jest bardzo ciekawa pianka antybakteryjna do rąk.
Co mówi o niej producent :
Pianka, którą zawsze powinno się mieć blisko siebie. Pianka, którą każde dziecko pokocha. Dzięki nowatorskiej formule przyjemnie musuje na dłoniach i lekko łaskocze, jednocześnie uwalniając je od bakterii i zarazków i pozostawiając ładny zapach. Teraz już nie musisz namawiać dziecka do systematycznej higieny rąk. Samo będzie o niej pamiętać. Pianka zwalcza drobnoustroje oraz wykazuje właściwości ochronne, a jej formuła na bazie d-pantenolu wzmacnia i odżywia paznokcie.

CO MYŚLĘ O NIEJ JA :
Zacznę od opakowania, małe, zgrabne, mieszczące się prawie wszędzie. Łatwa do dozowania, po potrząśnięciu słyszymy w środku kuleczkę.
Zapach piękny, przypomina coś jakby lakier do włosów zapachowy. W każdym razie zapach ma przyjemny, ładny i nie drażniący. Ponadto na dłoniach utrzymuje się bardzo długo.
Łatwo się ową piankę dozuje, jednak niestety mam pewne zastrzeżenia co do ilości 'wypływania' pianki, jest jej mało w środku, albo źle dozowałam, bo po około 10 aplikacjach skończyła się - a może po prostu taki był zamiar.
Po zaaplikowaniu pianki śmiesznie musuje i strzela, jest zimna, ale największa frajda i ubaw zaczyna się przy smarowaniu po rekach. Pianka strzela, musuje i łaskocze w ręce - frajda nieziemska, wydaje odgłos przy tym jakby się na rozgrzany olej kroplę wody rzuciło, więc możecie sobie wyobrazić.
Dużym plusem jest także to, że nie wysusza rąk, a delikatnie je nawilża. Dłonie są miłe w dotyku. Szybko oczyszcza także zabrudzone dłonie.


   

 Zdjęcie niestety nie ukazuje uroku strzelania i musowania, ale zapewniam, że pianka daje taki ubaw, że córa ciągle mnie o nią męczy, żebym jej zaaplikowała. Być może dobrze, bo wiem wtedy, że ma czyste ręce i brak bakterii, ale...
No właśnie, znalazłam w tej piance WIELKIE ALE. Oj,oj wstydźcie się !

Skład :
Alcohol Denat, Aqua , Benzyl  Alcohol , PEG-40 Hydrogenated Castor Oil , Propane , Panthenol , Dimethicone , Isobutane , PPG-5 Ceteh-20 , Hexyl , Cinnamal , Bisabolol , Citronellol , Sorbitol , Linalool , Geraniol , Hydroxycitronellal , Butane , Limonene , Parfum , Hydroxyethylcellulose , Bytylphenyl Methylpropianol.

Niektóre składniki tu wypisane są szkodliwe, dla dzieci i kobiet w ciąży szczególnie. Nie mniej jednak jest to 1 jednostka zagrożenia, więc nie ma tragedii, gazy takie jak Propan, Butan i Isobutan muszą tu wystąpić ponieważ pianka musi być sprężona. Gdyby było 6 jednostek byłabym nieźle wściekła.

Ocena ogólna : 9/10.
Cena w aptekach : około 25 zł
Zapraszam na STRONĘ INTERNETOWĄ firmy.