Antybakteryjny żel do rąk - OsmozaCare | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Antybakteryjny żel do rąk - OsmozaCare

Udostępnij ten post


W związku ze współpracą z firmą OsmozaCareotrzymałam kilka produktów pod moje matczyne ręce, gdyż jak każda matka, chce dla mojego dziecka jak najlepiej.
Kolejnym produktem, jaki mam zaszczyt zaprezentować jest:
Antybakteryjny Żel do rąk
Bez spłukiwania
Z naturalnym ekstraktem z GrejpfrutaWEDŁUG PRODUCENTA :
Dezynfekuje dłonie, oczyszcza je i nadaje im świeżości. Nie ma nic lepszego, gdy chce się mieć czyste ręce, a w pobliżu nie ma wody ani mydła. Wtedy wystarczy nałożyć na dłonie niewielką ilość żelu, dokładnie go rozprowadzić i pozostawić do wyschnięcia. Naturalny ekstrakt z grejpfruta wzmacnia działanie antybakteryjne.
MOJA OPINIA:
Żel ma konsystencje lekko gęstą jak to żel. Leje się po ręce, ale nie jest to uciążliwe, gdyż nie przelewa się w ręce jak woda, a jedynie się przemieszcza.
Buteleczka jest zamykana na zatrzask, co jest bardzo wygodne, zatrzask, co mnie zdziwiło jest mocny, więc nie ma opcji otwarcia się, a to zdarza się rzadko w takim zamknięciu.
Zapach, co do zapachu mam dwie wersje. Butelkową i 'ręczną'.
Butelkowa jest taka, że gdy powąchamy preparat z buteleczki to ostro czuć alkohol i nie jest to zbyt przyjemne, ale za to rekompensuje się to gdy już preparat wetrzemy w ręce, czujemy wtedy delikatny ładny zapach grejpfruta.

Preparat wchłania się błyskawicznie, po około 2 sekundach, co jest bardzo przydatne w podróży, czy po prostu by szybko odkazić ręce malucha lub swoje np. na placu zabaw, ale także w trakcie pracy, która wymaga czystych rąk. Myślę, że dla mam pieluchowych byłoby bardzo przydatne, ja niedługo rodzę i zapewne będę go używać, gdy tylko będę chciała "działać" coś przy moim dziecku.

Gdy się ma maluszka i powiedzmy przyjdzie do nas osoba, która pali papierosy, a chce nam naszego szkraba potrzymać z niechęcią odmawiamy, gdyż wiemy, że zapach rąk tej osoby niezbyt jest fajny, a i bakterie z palców, gdy dotyka nasze maleństwo wprawiają o dreszcze mamuśki... prawda?
Wtedy można komuś podrzucić by zaaplikował sobie właśnie ten preparat i możemy być spokojne...uff. Mój mąż pali papierosy i wie, że z takimi rękoma nie ma co podchodzić do maleństwa, gdy już urodzę, dlatego zapoznał się już z linią produktów OsmozaCare i testuje wraz ze mną i córa 5letnią.   Kolor żelu jest bezbarwnyco można zauważyć na zdjęciu. Żel jest genialny, a jego zastosowań jest wiele.
Osobiście jako matka i żona, polecam jak najbardziej. Jest błyskawiczny, nie pozostawia rąk wysuszonych, nie pozostawia rak tłustych.

Cena tego cudeńka to około 15 zł/100ml, wiec nie jest to wielka cena za bezpieczeństwo i zdrowie.