Balsam do włosów farbowanych i po balejażu, Green Pharmacy | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Balsam do włosów farbowanych i po balejażu, Green Pharmacy

Udostępnij ten postJak ważna jest dla kobiet pielęgnacja, wie chyba każdy. Włosy farbowane, bądź potraktowane balejażem, są w szczególnych zapotrzebowaniach. Są zniszczone, zmęczone, łamliwe i nie rzadko popalone.

SKŁAD :MOJA OPINIA :
Balsam ma przyjemny zapach, nie drażniący nosa, delikatny, mi bardzo przypadł do gustu.
Kolor jest biały, konsystencja natomiast pół gęsta. Lubię gdy balsam bądź odżywka nie są ani za gęste, ani za rzadkie - a ten produkt właśnie taki jest.Opakowanie jest ładne, skromne, szata graficzna prosta ale dosadna - cały przekaz jest zamieszczony, widać 'liście' aloesu.
Zamknięcie jest typu 'klik', dość mocno trzyma więc też się nie wylewa i nie otwiera samoistnie. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu.
 

Moje włosy są bardzo zniszczone farbowaniem i rozjaśnianiem, gdy nie użyję odżywki to nie ma opcji by je później rozczesać. Pomyślałam "co mi szkodzi". Spróbowałam.
Po umyciu włosy w efekcie są delikatniejsze i lepiej się rozczesują. Po wyschnięciu były miękkie i aksamitnie, jak po muśnięciu jedwabiem, nie musiałam już używać Biosilka.
Odbudował się też kolor, włosy odzyskały blask. Co prawda efekt wymaga regularnego stosowania, ponieważ nie ma balsamów i odżywek "CUD".
Jednakże polecam bardzo. Mi przysłużył, może i którejś z Was przysłuży.
Cena : 8.00 zł / 300 ml