Czapeczka PILLOU - Happy Rings Fuchsia | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Czapeczka PILLOU - Happy Rings Fuchsia

Udostępnij ten post


Witam Was, dziś post niecodzienny, ponieważ nie miałam okazji jeszcze recenzować części ubioru, tym razem CZAPECZKI dla dziecka. Otrzymałam ją dzięki uprzejmości firmy PILLOU, która oferuje czapeczki dla dzieci w wieku 1-5 lat.
W swojej ofercie mają naprawdę bardzo ładne czapeczki, piękne zdobienia i kroje.


W ramach współpracy otrzymałam czapeczkę dla mojej starszej córy (ponieważ młodsza się nie kwalifikuje, a szkoda - przydałaby się jakaś dla niej fikuśna czapcia). Ale nic straconego - podrośnie, to jej kupię.


MOJA OPINIA :
Czapeczka jest wykonana z dobrej jakości materiału, nic się nie szczerbi i nie pruje. Szwy są bardzo ładnie pochowane, falbanki dodają super uroku czapeczce, a mała buźka aż promienieje.


Czapeczka jest wygodna, moja córcia nie lubi czapek, a tej nawet zdjąć nie chciała. Jest lekka i delikatna, nie drażni dziecka. Świetnie zakrywa uszy i chroni przed przewianiem.
Design czapeczki jest ładny lecz ja osobiście na ten model bym się nie zdecydowała - wybrałabym inną z kolekcji Pillou, z kwiatkami a'la opaska. Bardzo mi się spodobały.
Świetnie pasuje do wybranego przez siebie stylu, można ją ładnie wkomponować w ubiór dzięki uniwersalnemu designowi.
A tutaj modelka (trochę nieogarnięta, bo przyciągnęłam ją z podwórka na potrzeby recenzji) 

Czapeczka ta kosztuje 30 zł.
Polecam zapoznanie się z ofertą, bo naprawdę warto, czapeczki są prześliczne i na pewno każdy z Was znajdzie coś dla swojej pociechy.