Jedwab do ciała BingoSpa | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Jedwab do ciała BingoSpa

Udostępnij ten post


Kolejna recenzja leci do Was produktu otrzymanego w związku z współpracą z firmą BingoSpa.
Tym razem będzie to Jedwab do ciała, który na starcie u mnie miał postawioną wysoko poprzeczkę, gdyż użyłam felernego mydła, który wysuszył mi skórę. Jego zadaniem zatem było odbudowanie delikatności mojej skóry, czy mu się udało? Czytajcie dalej.

Zaczynając standardowo od zapachu mogę powiedzieć, że pachnie bardzo ładnie, delikatnie "kremowo". Naprawdę przyjemny zapaszek. Niestety nie utrzymuje się za długo na ciele, nad czym bardzo ubolewam, ponieważ lubię gdy tego typu balsamy/kremy trzymają jakiś czas zapach.
Konsystencja jest gęsta dzięki czemu nie leje się i nie ucieka między palcami podczas aplikowania. Buteleczka jest z odpornego plastiku, ale można ją ścisnąć by wydobyć jedwab ze środka, jednakże gdyby byłaby to twarda buteleczka nieźle byśmy musieli się napracować by go wydobyć. Przydałaby się pompka bądź coś typu lejka.


   Buteleczka jest odkręcana korkiem z coś aluminium - podobnego, bardzo dobrze przemyślane, gdyż nie ma ryzyka, że otworzy się i wyleje nam zawartość podczas "transportu" w np. torebce/kosmetyczce.

 
Co powiem na temat działania? Otóż jak już pisałam miałam problem wysuszenia skóry, była biała i łuszczyła się. Po aplikacji jedwabiu, skóra ładnie pachniała, niestety jak już pisałam niezbyt długo, około godzinki, była bardziej nawilżona i delikatna. Efekt był zauważalny niemalże od razu, ponieważ już po dokładnym wchłonięciu, moja skóra szybko przyjęła jedwab. Nie wiem jaki efekt będzie na skórze nie potrzebującej odbudowy, ale mniemam, że będzie to coś w rodzaju "konserwacji" i ujędrnienia.Myślę, że mogę z czystym sumieniem polecić osobom, których skóra potrzebuje szybkiego odbudowania i regeneracji oraz nawilżenia.
SKŁAD :


UWAGA !
Parabeny zawarte w produkcie są jednymi z najlepiej przebadanych konserwantów, stosowanymi zarówno w kosmetykach żywności jak i lekach. Najnowsze badania zatwierdzone przez Komisję Europejską wskazują na bezpieczeństwo stosowania tej substancji w kosmetykach.
Jedwab kosztuje 12.00 zł.