Maska do twarzy BingoSpa z kompleksem algowym | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Maska do twarzy BingoSpa z kompleksem algowym

Udostępnij ten post

 
Pora na ostatnią recenzję BingoSpa z produktów, które dostałam. Będzie to Maska do Twarzy z kompleksem algowym.
Powiem Wam od razuże widziałam lepsze, ale ta też jest niczego sobie.
SKŁAD :MOJA OPINIA:

Maska ma dziwny 'chemiczny' zapach, jest to przyczyna zawartego w niej kolagenu i alg. Jest konsystencji żelu, nakładając trzeba uważać, aby nie ześliznęła się z ręki/palców.
Koloru maska nie ma, jest przeźroczysta. U mnie (nie wiem, czy we wszystkich pudełeczkach) widoczne są pęcherzyki powietrzazupełnie tak jakby był to żel do włosów. Maska jest bardzo wydajna, ponieważ bardzo dobrze się rozprowadza i potrzeba jej naprawdę niewiele. Ważne by przed nałożeniem jej, dokładnie oczyścić twarz np. płynem micelarnym/tonikiem.
Maskę zostawiamy na 15 minut na twarzy/szyi/dekolcie, po czym zmywamy letnią wodą. Podczas gdy maskę miałam na twarzy czułam zimno, maska chłodziła mi buźkę, ponadto czułam ściąganie i schnięcie. Bardzo przyjemne uczucie. Bardzo odświeżające.

Po zmyciu maski, moja skóra była bardziej napięta i elastyczna. Pory na nosie zostały oczyszczone, a czerwone plamki na policzkach lekko wyblakły. Skóra wygląda na bardziej wypoczętą, a uczucie senności i ciężkości na twarzy znikło-to pewnie dzięki temu, iż maska była zimna.
Cera wygląda na zdrową, a zmarszczki mimiczne koło oczuktóre zaczynają mi się lekko pojawiać, zostały naciągnięte.

Osobiście bardzo chwalę sobie  maskęużywam jej 2 razy w tygodniu i naprawdę widać efekty. Polecam, chociaż widziałam lepsze. Zdecydowanie warto ją kupić. Jej dodatkowym plusem jest to, że w porównaniu z innymi kolagenowymi maskami z dodatkiem alg - jest bardzo tania.
  
   Cena maski w sklepie BINGO wynosi 10zł.