Sprayza - dmuchane pisaki | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Sprayza - dmuchane pisaki

Udostępnij ten post


Witam, chciałam Wam zaprezentować bardzo ciekawe mazaki, jakie otrzymała moja córcia w związku z nawiązaną przeze mnie współpracą z firmą DUMEL.
Są to mazaki dmuchane, co to znaczy? A znaczy to, że dmuchając w nie, można wyczarować piękne obrazki i mozaiki. I właśnie to chcę Wam dziś pokazać. 

OD PRODUCENTA :
Zestaw zawiera:
- 1 tubę do dmuchania,
- 6 flamastrów Sprayza,
- 1 szablon,
- instrukcję
Dzięki temu zestawowi stworzysz niepowtarzalne magiczne obrazy, którymi możesz ozdobić wybrane przez siebie miejsce lub obdarować wyjątkową osobę.

MOJA OPINIA :
Mazaki dmuchane to super sprawa, sama byłam ich bardzo ciekawa. Pierwszy raz takie cudo widziałam na oczy. Może to zabrzmi trochę moherowo ale "za moich czasów" takich rzeczy nie było. Trochę czasu minęło odkąd je dostałam, ale niestety nie było na nie czasu, dopiero teraz, gdy córa rozpoczęła swoją przygodę z zerówką. Jestem z niej bardzo dumna, mimo iż to 3 dni, to moja córa już wykazuje znaki wydoroślenia, jest bardziej odpowiedzialna.
Wracając do tematu - córa tak szybko rozpakowała pudełko, że nie zdążyłam zrobić fotki w opakowaniu, także wybaczcie, ilustracja powyżej ukazuje w zupełności dokładnie nasz zestaw.
Na początku nie wiedziałam co i jak, ale bardzo szybko się zorientowałam, nie ma w tym nic skomplikowanego. Wkładamy mazak w specjalny otwór do tego przeznaczony i możemy już działać.


Dmuchając w tubę wytwarzamy powietrze ciśnieniowe, które sprawia, że tusz z końcówki mazaka wylatuje na kartkę papieru tworząc piękne kleksy. My otrzymaliśmy w zestawie szablon, dzięki któremu od razu mogłyśmy stworzyć pięknego motylka.
Mazaki bardzo fajnie dopasowują się do rączki dziecka, są wygodne i dają bardzo dużo radości dzieciom. Moja córka jest w nich zakochana. Uwielbia nimi "malować" dmuchając.
Tuba wykonana jest z plastiku, dość mocnego, więc widać, że jest wysokiej jakości - pozwoli to nam pewnie cieszyć się zabawą na dłużej.Jedną wadą jest to, że dziecko nie chce odejść od stołu gdy zacznie się nimi bawić (a dziecko coś jeść musi)
Mazaków w moim zestawie otrzymałam 6, plus do tego szablon motylka. Mazaki mają ładne i żywe kolory, każdy ma w sobie "to coś", żałuję że gdy chodziłam do szkoły takich super mazaków nie produkowali, na pewno by mi się wtedy milej kolorowało.
Mazaki są od 4 lat, więc polecam wszystkim mamusiom dzieci właśnie od tego przedziału, są naprawdę warte kupna. Wiele godzin świetnej zabawy. A łącząc pożyteczne z przyjemnym możemy spojrzeć na to tak, że dziecko uczy się poprzez zabawę, ma lepszy humorek i zapamiętuje kolory. Ponadto ćwiczy oddech.
Oto wyniki pracy mojej starszej pociechy :Cena cudeńka to około : 12 zł.
Gdzie kupić : mazaki znajdziecie np. w SMYK'u i Empiku.