Colour Celebrities Luksusowa Trwała Szminka 3w1-Eveline Cosmetics | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Colour Celebrities Luksusowa Trwała Szminka 3w1-Eveline Cosmetics

Udostępnij ten post


Chciałam Wam napisać o szmincektóra podbiła moje serce i na stałe już zostanie w mojej kosmetyczce. Oj tak... Cudowna czerwień, soczyste i kuszące usta opiewane delikatnym połyskiem oraz ekstra nawilżenie. Tak - to możliwe dzięki jednej, jedynej szmince. Gdy ujrzałam ją w sklepie powiedziałam sobie Muszę ją mieć -zaufałam intuicji i się nie zawiodłam.
Jakoś tak mam, że nieświadomie kupuję kosmetyki Eveline, i zorientuję się dopiero w domu. Tak było i tym razem. Zawsze się przymierzałam do kupienia czerwonej szminki, ale odwagi nie miałam. Aż w końcu ujrzałam ją...piękną, kuszącą i wołającą Kup mnie...proszę...myślę, że mam coś z głową skoro już słyszę jak kosmetyki mnie wołają. Ale przejdźmy dalej.

Muszę na początku napisaćże szminka ma piękną sylwetkę, spodobała mi się od pierwszego wejrzenia. Ponętne kształty i złote ciało wprawiły mnie w osłupienie.

Otworzyła się przede mną ukazując piękne czerwone serce i cudownie pachnącą skórę. Nie miałam już wątpliwości. BIORĘ. Idę do domu.


Stoję przed lustrembiorę ją w dłoń, zdejmuję jej ubranie, układam zamaszystym ruchem na ustaczuję jak mięknie pod ciepłem mych ust. O takcudowne uczucie wypełnienia, powiększenia oraz nawilżenia.
Dobrze jej na mniea i ja czuję za każdym razem cudowną rozkosz.


A i pupcię też ma niezłą. Mam dowód pisemny na to, że przez 24 miesiące od pierwszego spotkania będzie mi wierna. Ach, bym zapomniała, numer jej to 626 dla zainteresowanych. Pod etykietką możemy znaleźć jej skład-i już wiemy, jaka jest.


TAK, CAŁY CZAS PISZĘ O POMADCE !

Cena szminki : ja kupiłam ją za 17 zł.