Parafinowy krem do rąk Verona | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Parafinowy krem do rąk Verona

Udostępnij ten post
Jakiś czas temu rozpoczęłam współpracę z drogerią internetową UHOLKI.PL, zaciekawił mnie szeroki asortyment sklepu i niewygórowane ceny. Chciałabym Wam dziś opowiedzieć o Kremie do rąk-parafinowym firmy Verona o zapachu dzikiej orchidei oraz z jedwabiem. Czy przypadł mi do gustu?
SKŁAD:


MOJA OPINIA:
Kremik zamknięty jest w tubce o pojemności 75 ml, a zamknięcie jest typu klik. Ma bardzo ładny lekki różowy kolor i ślicznie pachnie.


 Prócz ślicznego zapachu, który wydobywa się z tubki posiada bardzo nawilżające właściwości, które powodują, że skóra zostaje bardzo długo nawilżona, zapach pozostaje na dłoniach przez długi czas. Łatwo rozprowadza się po rękach, nie leje się, nie spływa. Konsystencja jest bardzo gęsta-lecz nie ma problemu z wydobyciem kremiku.


Niestety nie jest to krem dla mnie tylko i wyłącznie z jednego małego powodu... pozostawia tłusty film, którego wręcz nienawidzę. Strasznie nie cierpię mieć tłustych rąk. Od razu muszę je wytrzeć. Dla testów jednak się poświęciłam i zacisnęłam zęby. Uczucie gładkości na rękachpiękny zapach i ekstra nawilżenie wynagrodziły mi moje cierpienie. Jednak niestety produkt z chęcią oddam przy najbliższym rozdaniu na blogu, użyłam go raz.
 
Cena : 6.30zł /75ml.