Fotelik piankowy SpongeDesign.pl -Rubens | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Fotelik piankowy SpongeDesign.pl -Rubens

Udostępnij ten post


Chciałabym Wam dziś opowiedzieć o pewnym foteliku, który otrzymałam od firmy Badum. Z firmą tą jakiś czas temu nawiązałam współpracę. Firma godna polecenia, kontakt szybki i ekspresowe wysyłki. O foteliku piszę dość późno, ponieważ zaniosłam go do zerówki mojej córy w ramach mojej akcji. Tam uwierzcie-został przetestowany naprawdę rzetelnie przez 23 dzieci i każde chce na nim siedzieć . Więc uwierzcie mi na słowo-fotelik przechodzi największe terrory. 
Przepraszam z góry za foty, ale były robione wieczorem. 


Powiem szczerzeże byłam pozytywnie zaskoczona. Fotelik ślicznie się prezentuje. Jak dla mnie idealny dla fotografów do sesji zdjęciowych dziecięcychnawet tych najmniejszych.
Fotelik ma 'wnętrze' z gąbki. Osobiście zdjęłam całą poszewkęaby sprawdzić, czy jest po prostu tak krojony pod wzór, czy sklejany z poszczególnych części.


Okazało się, że fotelik jest sklejany z poszczególnych części, na szczęście nie wygniata się, ani nie traci swoich rozmiarów i kształtów. Tapicerka jest natomiast coś na wzór zamszu-mięciutka i przyjemna w dotyku. Szwy są schowane pod bardzo ładnym wykończeniem we wzorki.


Przez cały tył naszego fotelika przebiega ładnie dopasowany pod kolor zamek. Jest on z plastiku, bez uchwytu, ale nie ma trudności ze złapaniem go i przesunięciem/odpięciem.


Co jeszcze mnie zaciekawiło to materiałowa rączka wszyta w fotelik, tak aby można było go łatwo przenieść-potwierdzam, że łatwiejsze jest przeniesienie takiego fotelika za rączkę, niżeli w rękach obejmując go. Mimoże jest dla dzieci, to ma swoje gabaryty dzięki pięknie wyprofilowanym oparciom.


A teraz co Was najbardziej ciekawi - czy jest trwały? Uwierzcie mi na słowo - od poniedziałku do piątku (ubiegło już lekko 1,5 mc) terroryzuje je 23 dzieciaków i nadal jest w tym samym stanie co na początku. Nigdzie nie jest uszkodzony, naderwany ani od formowany. Zdecydowanie wart zakupu !


Cena tego dokładnie fotelika to : 199.00 zł
W ofercie dostępne także pufki, inne foteliki, sofki itp, po bardzo dobrych cenach, ten fotelik jest najdroższy - są również tańsze, nie przekraczające 100 zł. Zdecydowanie warte swojej ceny !
Gdybym nie wiedziała, że jest tak wytrzymały pewnie nie zakupiłabym go po takiej cenie, pomyślałabym, że to strata pieniędzy i że będzie tylko na chwilę po atakach Wiki - jakżebym się myliła.