Koszulka z własnym nadrukiem ,ciekawa opcja zrobienia komuś prezentu :D | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Koszulka z własnym nadrukiem ,ciekawa opcja zrobienia komuś prezentu :D

Udostępnij ten post


Jakiś czas temu nawiązałam współpracę z firmą DEJNA, która w swojej ofercie posiada między innymi koszulki, bodziaki, czapki, kocyki z nadrukami. Nadruki możemy sobie ustalić sami. Ja zauważyłam, że mój mężulek jest ostatnio jakoś mało wierzący w siebie, mimo że wspieram go z całych sił jak tylko potrafię-brak mu wiary w siebie samego.
Idąc tym tropem, a znając go bardzo dobrze-wiem, że lubi WWE, a dokładniej Johna Cene, którego maksymą życiową jest NEVER GIVE UP i właśnie taką koszulkę mu zamówiłam.

Jakaż radość męża, gdy mu ją dałam, dumnie w niej chodził cały dzień i stała się jego ulubioną. Gdy tylko trafiła do prania, musiałam ją jak najszybciej wyprać. Właśnie. Będąc już przy temacie praniato od razu mogę Wam poświadczyć, że bluzka nie pofarbowała napisu ani innych ubrań, zatrzymała głębie swojej czerni. Za co wielgachny plusik. Napis także się nie psujenie rozwarstwia się, nie pęka.
Jeżeli chodzi o szwyto są bardzo dobrze wykończona, nie ocierają ciała ani nie przeszkadzają. Jak mówi mąż.W tyle oczywiście możemy znaleźć metkę na ,której zawarte są takie informacje jak :
- materiał
- producent
- metoda i specyfikacja prania
- rozmiarZ opisu męża mogę Wam powiedzieć, że koszulka jest bardzo wygodna, skóra oddycha, jest miękka (w sensie, że nie sztywna) oraz dodaje wiary w siebie dzięki przypominającemu napisowi, by NIGDY SIĘ NIE PODDAWAĆ.
Taka koszulka może wiele zdziałać bądź przekazać ukryte informacje. Warto mieć taką „swoją” koszulkę z ulubionym cytatem, śmiesznym, czy też dopingującym. Jest to też bardzo ciekawa koncepcja na prezent dla kogoś, gdy nie mamy pomysłu.

Jeżeli chodzi o firmę to muszę Wam powiedzieć, że rewelacja. Kontakt jest stały, przesyłka w mgnieniu oka, serio-idą jak burza ! Koszulkę zamówiłam w środę, a w piątek już była u mnie ! W 2 dni dotarła, a siedziba firmy wcale blisko mnie nie jest, bo w Sosnowcu (ja mieszkam na półwyspie Piekła).

A oto jak prezentuje się mój mężuś w koszulce.
Taka koszulka kosztuje około 31zł.