Po raz kolejny....nominacja ;p | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Po raz kolejny....nominacja ;p

Udostępnij ten post    Hej,hej heeej :P

Po raz kolejny ,już nie wiem,który -chyba z 5 ,zostałam nominowana do Versatile Blogger Award. Różni się trochę od Liebster Blogger Award tym ,że zamiast odpowiadać na pytania-zdradzamy swoje tajemnice,dokładnie 7,a potem nominujemy 7 osób.
  Tym razem "rozebrać" z tajemnic postanowiła mnie MAMA KUBUSIA ,którą przy okazji bardzo pozdrawiam :* (polecam jej bloga,jest pięknym opisem samotnego macieżyństwa,który liznęłam przez jakiś czas i całkowicie ją rozumiem).

   Nie macie pojęcia jak mi było trudno,żeby Wam wyjawić moje tajemnice ,a jednak zachować jako-taką prywatność. Ale dałam radę.

To siup..

1. Chodzę do kościoła tylko w święta-dla mnie Bóg jest wszędzie,a kościół to tylko budynek wymyślony przez człowieka. Jestem Monoteistką.

2. Wzięłam ślub z moim mężem po pół roku bycia razem. Cywilny.

3. Gdy jakiś chłopak mówi mi ,że jestem 'mała' (159cm) to odpowiadam "Mała jest Twoja pała,ja jestem niska i nie biorę do pyska" -trochę kontrowersyjnie,ale zazwyczaj działa.

4. Jestem pyskata i umiem walczyć o swoje,gdy mam rację to toczę wojne o swoje dobro.

5. Zbieram każdą pamiątkę moich dzieci,od urodzenia. Nawet jeśli jest to pępuszek,opaska ze szpitala,pierwsze ubranko,pierwszy obrazek itd... Zbieram także swoje pamiątki i wszystkie kartki z urodzin i wogóle (wszystko w osobnych kartonikach-każdy ma swój)

6. Uwielbiam wszystko co straszne (na horrorach płaczę ze śmiechu) ,uwielbiam serial The Walking Dead, kocham tajemnice starożytności i z otwartą gębą oglądam badania w tych kierunkach,historię i znaleziska...

7. Dzięki mężowi polubiłam motoryzację,dużo się nauczyłam dzięki niemu,nie tylko teorii jak i praktyki. Czasami wiem więcej niż jego kumple i niejednokrotnie zgasiłam wiedzą niejednego faceta ;D  Mąż zawsze ze mną rozmawia ,doradzam mu i jestem jego podporą-wspieram go w tym co robi,bo wierzę w jego talent.


O matko... mam nadzieję,że jakoś nasyciłam Was wiedzą o mnie. A może mam zrobić TAG-50 faktów .?


Nominuję :
1. MAMA ALI
2. ANECZKA84
3. TESTOWANIE RECENZOWANIE
4. ZAKRĘCONY ŚWIAT MARTY
5. KUCHNIA I JEJ ŚWIAT
6. AGA TESTUJE
7. TESIA MALUJEUfff.... udało się ! :D