Joko, Wet Lips J49 | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Joko, Wet Lips J49

Udostępnij ten post


 Dziś przychodzę do Was z ustami, a dokładniej z recenzją szminki, jaką otrzymałam od firmy JOKO.
Pomadka obiecuje nam mokre usta przez długi czas, ale czy na pewno? Czy nie wysusza ust i dobrze się trzyma? Przekonacie się.Pomadka jest umieszczona w bardzo eleganckim czarnym opakowaniu ze złotym paskiem oraz logiem firmy [J]. Sprawia wrażenie iście 'markowej' ekskluzywnej edycji limitowanej, a zarazem urzeka swą prostotą. Pomadka jest wykręcana, a wieczko nasadzane.

Kolor bardzo mnie ucieszył, gdyż miałam zamiar kupić jakiegoś nudziaczka, ale jakoś nigdy okazji nie było. Pierwsze, gdy ją otworzyłam, to zniewolił mnie jej ponętny kształt. Pięknie wyrzeźbione ciało.
Jej niesamowity kolor i lśnienie w 'oku' wołały mnie, abym ją czym prędzej na siebie nałożyła. Nie mogłam oprzeć się pokusie.
Cudowna kremowa konsystencja idealnie nakładała pomadkę na usta, okrywała moje wargi niczym fala aksamitu.
A jej ciało. Pachnie delikatnie pudrowo. Uwielbiam wąchać szminki (nie wiem, może to jakiś fetysz?)

Jakiś czas się z nią oswajałam, poznawałam- odkrywałyśmy się obie. Ona kształt moich ust, ciepło i intensywność ich 'życia', a ja trwałość, delikatność i działanie.
Nosząc ją, wykonywałam codzienne czynności tj. buziak dla męża lub córci, jedzenie, picie, mówienie -naturalne czynności. Szminka wytrzymała około 4 h. Troszkę mało jak dla mnie niestety, ale można jej to wybaczyć, gdyż świetnie nawilża usta, daje odczucie balsamu, błyszczyka do ust i wygładza skórki. Usta są delikatne, miękkie i bez starego naskórka. Niestety jej wadą jest minimalne rozwarstwianie, które bardzo mało widoczne, prawie wcale.
Jej wady nie są dla mnie problemem, nie mniej jednak dla innych może być to duży minus.
Kolor jest bardzo delikatny, cielisty podobny do pomadki Rimmela Airy Fairy 070, którą posiadam. Natomiast gdy nałożymy jej więcej to i kolor będzie bardziej wyrazisty.
Oto efekt na ustach:Plusem także jest niewysoka cena, bo około 24 zł. Szmineczka nie uczula, nie podrażnia i nie pozostawia tak zwanej otoczki wokół ust. Schodzi dość równomiernie. Pomadka nie klei ust ani także nie jest za tłusta.
Mnie bardzo przypadła do gustu.