Pump Your Lashes ,tusz do rzęs JOKO. | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Pump Your Lashes ,tusz do rzęs JOKO.

Udostępnij ten post

Chcę Wam dziś pokazać tusz do rzęs, który otrzymałam od firmy JOKO Cosmetics w ramach współpracy. Jest to tusz do rzęs pogrubiająco - wydłużający o nazwie "Pump Your Lashes".
Nie ukrywam, że miałam wielkie nadzieje co do tego tuszu, gdyż obiecuje on wydłużenie i pogrubienie rzęs -co właśnie mi brakuje, jak wiecie moje rzęsy są krótkie i cienkie.
Jeżeli chodzi o szatę graficzną, jest nie przesadzona - delikatna i subtelna. Oczywiście znajdziemy tam logo JOKO. Czerń z akcentem złota to coś, co lubię. Elegancja.

Maskara ma bardzo fajną szczoteczkęjest z silikonu, jest miękka i delikatna. Bardzo łatwo nakłada się nią tusz. Ugina się delikatnie podczas szczotkowania rzęs. W dłoni bardzo wygodnie się trzyma i ma z nią problemów. Nakłada odpowiednią ilość tuszu, potrzebną do nałożenia na rzęski.


No i na tym moje wychwalania się niestety kończą, a szkoda, bo tak fajnie się zapowiadał. Tusz wydłużająco pogrubiający -nie pogrubia i nie wydłuża, bynajmniej nie tak jak powinien.
Sama z efektu zadowolona nie jestem. Dla mnie tusz po nałożeniu drugiej warstwy powinien swoje zadanie wykonać. Tak się nie stało. Poniżej efekty:
Jak sami widzicie - szału nie ma i pupy nie urywa, rzęsy zostały jedynie lekko odznaczone, jednakże nie były one wydłużone i pogrubione. Niestety na mnie ta maskara wrażenia nie zrobiła. Dodam, że tusz jest koloru brązowego, dlatego strasznie ciekawa byłam i podekscytowana, bo to mój pierwszy brązowy tusz, wiązałam z nim nadzieję, bo mógł się okazać moim hitem - mam brązowe rzęsy i pewnie wyglądałyby bardziej naturalnie. No cóż, zdarza się i tak.

Cena maskary: około 19 zł. więc cena nie jest tragiczna.

Niestety nie znalazłam na niej składu. Ale data ważności na szczęście jest.
A wy co o nim myślicie ?