Joko lakiery New Vintage (ROYAL FUCHSIA 204 i Temptress 205) | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Joko lakiery New Vintage (ROYAL FUCHSIA 204 i Temptress 205)

Udostępnij ten post


 Witam, przedstawię Wam dziś dwa lakiery, które otrzymałam od firmy JOKO Cosmetics w ramach współpracy jakiś czas temu. Będą to niestety swatche, ponieważ moje paznokcie są w trakcie odrastania oraz kuracji. Nosiłam jednak te lakiery szybciej, więc mogę się na ich temat wypowiedzieć w 100%.

Lakiery te pochodzą z serii NEW VINTAGE, jest to seria Jesienna wypuszczona w 2013 roku. Tak wiem, z lekka do tyłu jestem i się spóźniłam, ale ! Kolory są nie tylko na jesień więc głowa do góry ! Według mnie należy odpowiednio łączyć kolory i nie bać się wyzwań.

ROYAL FUCHSIA 204

Bardzo śliczny „róż". Świetnie prezentuje się na paznokciach. Pasuje do kreacji wieczorowych, ale i także dziennych. Bardzo kobiecy, elegancki, ale i imprezowy. Kolor ten ma wiele zastosowań. Może być łączony z eleganckim złotem, bądź imprezowym srebrem. Mieszanie kolorów jak najbardziej dozwolone. Przypadł mi do gustu ten kolorek. W zależności od wyboru czy nałożymy jedną, dwie, czy trzy warstwy, kolor stanie się głębszy.

Temptress 205


Bardzo wyrazisty fiolet. Ciemny, elegancki. W sam raz na ponurą pogodę, bankiet czy tak po prostu 'po domu'. Towarzysz strapionych paznokci. Łącząc z jasnymi dodatkami, otrzymujemy bardzo ładną kompozycję. Pozostawiony sam sobie wygląda dość smutnie, ale gustownie, idealne dla „jesiennej melancholii". Kolor jest bardzo głęboki. Jednak aby nie uzyskać tak zwanych prześwitów, musimy użyć 2 warstw.


Lakiery mają bardzo poręczne pędzelki i nawet taka niezdara paznokciowa jak ja dała sobie bez problemu radę. Pędzelki są szerokie, dzięki czemu nie musimy się męczyć przy aplikowaniu lakieru na paznokcie, a co za tym idzie, możemy rozetrzeć go po paznokciu jednym ruchem (ewentualnie dwoma).

Konsystencja lakierów jest zadowalająca ani to się nie leje i nie pokapuje nadto z pędzelka, ani też nie tkwi na pędzelku jak głaz. Jest delikatnie gęsty, co bardzo mi przypadło do gustu, ponieważ dzięki temu równomierniej rozkłada się na paznokciu.

Zapach...zapach jak zapach to lakier, a nie perfum prawda? No śmierdzi, fiołkami pachnieć nie będzie. Naturalne. Nie jest to uciążliwe. Nie drażni nosa. Nie boli głowa ani nie powoduje innych efektów ubocznych.

Wytrzymałość lakierów to (pi razy drzwi) około 3-4 dni na z natury tłustej płytce (nawet po odtłuszczeniu i zmatowieniu). Oczywiście standardowo prania ręcznego nie pokonały. Jeszcze się takowy lakier nie znalazł.

Cena to około 12 zł, więc myślę, że dość przyzwoita cena, niezbyt wygórowana. Lakiery możecie kupić w sklepach stacjonarnych Joko oraz kioskach i drogeriach.
A oto swatche lakierów: