PIXBOOK - fotokalendarz | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

PIXBOOK - fotokalendarz

Udostępnij ten post


Odkąd pamiętam, zawsze interesowały mnie kalendarze personalizowane, ze zdjęciami- takie, na które będę codziennie przez cały rok patrzeć i się nie znudzą- takie MOJE.
Gdy byłam nastolatką, nie było takich udogodnień- a może i były, tylko jakimś cudem mnie omijały. Nie miałam internetu ani komputera, więc wszystko możliwe. Fotografowie szkolni, niestety nie dawali zbyt wielkiego wyboru.

Niedawno wpadła mi w oko oferta firmy PIXBOOK oferująca nie tylko foto kalendarze, ale i foto książki, ale to nie wszystko. Dzięki uprzejmości Pani Ewy otrzymałam taki foto kalendarz, tym samym bardzo dziękuję !

Foto kalendarz możemy nabyć za jedyne 20 zł + 14,50 zł koszty przesyłki (kurier UPC bądź pocztowy). Co mnie zachwyciło- dbałość o szczegóły. Klient może sam zaprojektować od podstaw swój kalendarz, zaczynając od szablonu, zdjęć, aż po oznaczenie własnych osobistych Świąt (typu urodziny i inne ważne osobiste daty). Wybór i szczegóły, jakie możemy sobie ustawić, jest powalający.

Siedziałam dobre 3 godziny, nim zaprojektowałam swój kalendarz, ale ja to wybredna jestem, więc nie kierujcie się w tym momencie mną. W końcu udało mi się zaprojektować kalendarz taki jaki chciałam. Gdy go otrzymałam, byłam dumna jak paw i podekscytowana jak małe dziecko w sklepie z cukierkami.
Spełniło się jedno z moich małych „chciejstw".

Kalendarz jest z grubego papieru, gładkiego- spięty spiralą, ułatwiającą sprawne przekładanie kartek, oraz z zawieszką. Zapraszam Was do oględzin mojego kalendarza w gifie.


Zaciekawił Cię kalendarz? A może masz chęć na foto książkę ?
Zapraszam na stronę internetową www.pixbook.pl i sprawdź ofertę!
Ja pewnie zakupię foto książkę jeszcze, bo bardzo mnie kusi.