Precision Lip Definer 459 | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Precision Lip Definer 459

Udostępnij ten post


 Dziś przedstawię Wam kredkę do ust firmy JOKO o numerze 459. Otrzymałam ją w ramach współpracy, a wszystkie recenzje kosmetyków tej firmy możecie zobaczyć w odpowiedniej kategorii.


Kredka, którą otrzymałam, jest koloru pudrowo- różowego. Z jednej strony ma pędzelek, którym można nałożyć pomadkę, co bardzo mi się spodobało, ale do czasu, gdy go użyłam. Włosie pędzelka jest bardzo twarde i jak dla mnie za długie, ale co kto lubi-niektórym to właśnie będzie odpowiadać.


Kolor jest delikatny, więc nawet używając delikatnego różowego błyszczyka i odpowiednio się nim posługując, osiągniemy ładny efekt, a błyszczyk nie spłynie nam z warg.
Kredka trzyma się długo i przedłuża trwałość pomadki-jednym słowem pełni swoją funkcję.


Szczerze powiedziawszy, rzadko używam tej kredki, ponieważ wolę ciemniejsze kolory- a nie użyję jasno pudrowej kredki do ciemno krwistej pomadki. Nie znaczy to, że jej nie używam- bo nie byłoby recenzji, gdybym nie używała. Nakładam ją, gdy używam jaśniejszych pomadek/błyszczyku.

Kredka jest średnio twarda i zależnie, jak i ile jej użyjemy, taki uzyskamy efekt. Ja staram się jej używać delikatnie, aby tylko podkreślić kształt ust, oraz zapewnić pomadce „stałe miejsce".

Wybaczcie plamki na ustach, ale są to gojące się ranki.Kredka ma działanie odżywcze, jednakże ja nie zauważyłam takowego, być może, gdy używa się jej co dzień, to coś da, a powiedzmy szczerze, kto na co dzień używa kredki do ust? Ok zdarzają się takie osoby, ale to już osoby namiętnie malujące się i tak dalej. Nie wnikajmy.

Cena kredki to około 13,00 zł, więc majątek to żaden.

Jeżeli jesteście ciekawi oferty firmy JOKO to zapraszam na stronę.
www.joko.pl