PRESSED PUDER J13 NEW Joko Cosmetics | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

PRESSED PUDER J13 NEW Joko Cosmetics

Udostępnij ten post


Hej, dziś pokażę Wam puder prasowany, który otrzymałam od firmy JOKO. Powiem Wam, że sypki puder jest nie odłącznym elementem mojego makijażu. Okropnie się świecę. Nie wyobrażam sobie nie utrwalić mojego make-upu pudrem.
Wygląda bardzo elegancko, złote napisy i loga sprawiają wrażenie wysokopółkowych zagranicznych kosmetyków. Skromnie, schludnie, bez przepychu. Tak podoba mi się najbardziej.

Puder jak już wspomniałam niejednokrotnie, jest prasowany, dzięki czemu nie sypie się nam z opakowania, a więc i nie marnuje. Jest kremowy i delikatny, bardzo dobrze rozprowadza się po twarzy i nie pozostawia tak zwanych „placków". Kolor, który jak dla mnie jest soft beige’em albo delikatnym nudziaczkiem bardzo zgrabnie dopasowuje się do cery.
Kolejnym atutem jest zapach (już wiecie, że uwielbiam wąchać kosmetyki). Delikatny, lekko chemiczny, ale przyjemny zapach przypominający kosmetyki kolorowe z lat 80,miały one właśnie taki charakterystyczny zapach. Po kilku godzinach nie poczujemy uczucia ciężkości, zatkanych porów, ponieważ jest on bardzo lekki dla skóry.
Utrzymuje efekt matowienia skóry około 9 h, więc myślę, że nie jest tragicznie, jeżeli chodzi o puder. Nie bez przyczyny kobiety mają takie powiedzenie: „Idę przypudrować nosek". Trzeba po prostu poprawiać każdy sypki puder.


Oklaski należą się firmie JOKO, która zadbała o to, aby w pudrze nie znajdowały się parabeny, dzięki temu osoby uczulone na składniki parabenowe, mogą bez wyrzutów sumienia i w obawie o swoje zdrowie używać tego pudru.


Co więcej, daje on uczucie aksamitnej skóry, miękkiej i jednolitej. Bardzo mi się ten efekt podoba. Jestem zachwycona.
Taki puder w takiej cenie (około 18 zł) to rzadkość. Widać, że firma dba o jakość, a nie ilość.