Rajstopy LIDA - Betty (Tights XL) | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Rajstopy LIDA - Betty (Tights XL)

Udostępnij ten post


Jakiś czas temu otrzymałam rajstopki od firmy Lida w ramach testowania. Jako że nie było okazji, by je przetestować, musiały one poczekać do Sylwestra.
Firma LIDA zajmuje się produkcją rajstop dla kobiet w ciąży i kobiet bardziej puszystych. Takich jak ja obecnie. Po ciąży jeszcze nie udało mi się schudnąć.
To nie wszystko. Firma produkuje również rajstopy dla mężczyzn. Wiem, że teraz wiele z Was zrobiło wielkie oczy. Tak, faceci też noszą. I nie chodzi tu o żadne aspekty seksualne, a zwyczajna troska o mężczyzn uprawiających sporty zimowe, jazdę na rowerze, grę w piłkę nożną, bieganie i inne.

Ja otrzymałam grafitowe rajstopki dla osób puszystych w rozmiarze 2 o zaciemnieniu 40 DEN.


Rajstopki są bardzo miłe w dotyku, są delikatne i 'nie gryzą'. Co jest wielkim atutem, ponieważ nienawidzę gryzących mnie rajstop, a niektóre właśnie taki efekt dają. Szczególnie te zwykłe bez dodatku lycry.


Materiał wygląda jak szyty ręcznie z bliska. Rajstopki są bardzo mocne i trwałe na uszkodzenia. Można je używać wielokrotnie (po wypraniu nie ma nawet zahaczeń- przynajmniej u mnie).


Ten model posiada klin, którego nie lubię. Jednak wytrzymałam, nie przeszkadzał aż tak jak zawsze. Wy też nie lubicie klina ?


Bardzo ładnie prezentują się na nodze, są takie, jak lubię, nie są za ciemne i też nie za jasne.


Rajstopki bardzo wygodnie się nosi, są wytrwałe na szaleńcze tańce, ale wiadomo, że jak zadrzemy paznokciem, to będzie ślad, nie zrobi się jednak dziurka.

A Wy macie ulubione rajstopy ? Używacie ?
Ja rzadko, wolę legginsy i spodnie.