Organizer Mamy, czyli wszystko pod kontrolą | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Organizer Mamy, czyli wszystko pod kontrolą

Udostępnij ten post


Witajcie, już długo współpracuję z BRIOKO jak wiecie. Jakiś czas temu otrzymałam w ramach współpracy ORGANIZER MAMY, który ma dwie wersje kolorystyczne. Ja otrzymałam pierwszą-lecz środek organizera jest taki sam. Zmienia się tylko i wyłącznie okładka.
Organizer Mamy, jest bardzo przydatnym gadżetem dla zapracowanych bądź zabieganych mam. Mnie się sprawdza do organizowania czasu z dwójką dzieci, w czym jedno to „zerówkowicz” (Wiki nienawidzi stwierdzenia Przedszkolak, szału dostaje), a drugie to niemowlę. Muszę pogodzić karmienie, sprzątanie, odprowadzanie i przyprowadzanie do/ze szkoły, zmienianie pieluch, posiłki, blog, rachunki, zakupy i tak dalej. Jak każda mama.

Powiem Wam szczerze, że odkąd zaczęłam układać sobie i zapisywać wszystko, przynajmniej robię wszystko na czas i wychodzę już na prostą z postanowieniami i obowiązkami. Czasami zdarzało się, że wyprane ciuchy zostawiałam do prasowania na drugi dzień z braku czasu, a co za tym idzie coś, co miałam zrobić „jutro” odkładało się na „pojutrze".


 Czasem w biegu zdarzało się mi zapomnieć o rachunku np. za abonament w telefonie, o czym przypominał mi sms, że termin mija „dziś”, w efekcie musiałam wszystko rzucać i lecieć, zapłacić. Teraz zapisuję daty, kwoty rachunków, które są do opłacenia i teraz mam wszystko na czas.


Mogę także zaplanować sobie w przód swój „czas tylko dla siebie”, wymyślone przepisy, które gdzieś tam mi z biegiem czasu wychodzą z głowy, a gdy przyjaciółka pyta o przepis-mam go zawsze pod ręką. Nie zapominam także o zakupach. Dzień w przód przeszukuję mieszkanie i zapisuję co mam kupić dnia następnego, dzięki czemu idąc na spacer (tak, biorę Organizer na spacer „w razie W”) mogę robić zakupy, nie myśląc i nie zastanawiając się czego, mi w domu brakuje.


  Jadąc do lekarza, także mam Organizer Mamy, czasem trzeba podać pesel, lub grupę krwi ojca, bądź dziecka, czasem nawet swoje. To także zawarte jest W JEDNYM ORGANIZERZE, dzięki temu nie muszę nosić „150” kartek w torebce czy portfelu. Zapisać możemy także ważne telefony do lekarzy i „listę” członków rodzinki. To bardzo ułatwia sprawę.


Dodatkowo dostępna jest kartka do zapisków rocznych. Organizer spięty jest spiralą, dzięki czemu kartki nie wypadają. Jest 6 stron z wydatkami miesięcznymi. Więc starczy na 6 miesięcy, potem trzeba ponownie za kwotę 37,00 zł zakupić Organizer. Myślę, że taka kwota raz na pół roku nie stanowi wielkich kosztów, licząc zorganizowanie.
Sama jestem z niego zadowolona i na pewno sobie go zakupię, gdy mi się „skończy". Jeżeli i Wy jesteście nim zainteresowani, zapraszam na stronę internetową. Dostępne również Dzienniczki tj. Dzienniczek Ciąży, Dzienniczek Karmienia, Dzienniczek Dnia i Nocy Maluszka... i inne.

www.brioko.pl