Notes - Nasza Pracownia | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Notes - Nasza Pracownia

Udostępnij ten post


Witam Was, chciałabym Wam pokazać śliczny notes od NASZA PRACOWNIA. Znajdziemy tam kalendarze, notesy, a także przepiękne zaproszenia ślubne (o nich też wspomnę).
W ramach współpracy dostałam możliwość, wybrania sobie koloru i dodatku na notes.
Poprosiłam o różowy filc z naszytym barankiem i napisem Weronika-czemu Weronika ? Już wyjaśniam. Moja przyjaciółka uwielbia wszelkie notesy, zeszyciki i tym podobne, a że zbliżały się jej urodziny, pomyślałam, że będzie to dla niej super prezent (oczywiście skonsultowałam wcześniej to z nią).

Notes jest bardzo starannie wykonany, filc jest trwały, a szwy estetyczne. Okładka filcowa nie odkleja się od okładki papierowej, a szczegóły wykończeniowe są dokładnie złożone i schowane.


Notes robi naprawdę świetne wrażenie, a fakt, że jest miękki i przytulny potęguje chęć posiadania go i tulenia. (serio !). Co więcej, spodziewałam się, że będzie cieńszy- jak to standardowo bywa, myliłam się okrutnie. Ma tyle kartek, że Wercia nie zapisze go w 1 rok. Osobiście spodobał się jej, co bardzo mnie cieszy.


Owieczka, którą „zamówiłam” na wzór jest przeurocza, a grawer wykonany profesjonalnie. Jakość wykonania notesu jest naprawdę na skalę wielkich firm.


Weronika zachwycona notesem postanowiła zamówić od Naszej Pracowni zaproszenia na swój wielki dzień- Ślub. Zaproszenia zostały wykonane przepięknie ! Wszystkie szczegóły można samemu dopracować, przesłać ewentualne projekty, a Nasza Pracownia, wykona kilka próbnych projektów i prześle je do wglądu, aby można było się przekonać o jakości wykonania i ewentualnie zdecydować się na któryś z nich.

Koszt notesu to 35,00 zł, myślę, że skoro personalizowany, według „widzimisię” to cena niewielka, a radość ogromna.

Jesteście zainteresowani ? Zapraszam zatem na stronę internetową, gdzie dowiecie się o wiele więcej !

www.naszapracownia.pl