Liquidy FruQuid firmy EBull | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Liquidy FruQuid firmy EBull

Udostępnij ten post


Wcześniej pisałam Wam o e-papierosie Voltage firmy EBull, który otrzymałam w ramach współpracy i obiecałam, że napiszę też co nieco o liquidach- dziś jest ten dzień.
Opiszę tu 3 liquidy FruQuid z nowej serii Liquidów firmy EBull: Ananasowy, Czarna Porzeczka oraz Arabska Kawa o mocy 6 mg.


Od razu zaznaczam, że jeżeli, ktoś przyszedł obrażać, hejtować czy też pisać mi, że piszę bzdury, bo pali takie i mu starczają na dwa dni- może wyjść. To, że ktoś takie 10 ml wypala w 2 dni bądź dobę, to nie znaczy, że i ja muszę. Paliłam paczkę papierosów dziennie to, że wypalam 10 ml w +/- 2 tygodnie jest MOIM doświadczeniem i nie każdy musi mieć tak samo. Wszystko zależy od nas samych. Ja zaczęłam e-palić tylko i wyłącznie dlatego, że mam na celu kompletnie rzucić palenie, a e-papieros ma mi w tym pomóc.

Przy dwójce małych dzieci nie idzie często palić, gdy urodziła się najmłodsza, stwierdziłam, że czas kompletnie rzucić palenie. E-papieros mi w tym skutecznie pomaga. Już zauważyłam, że mniej palę.
Napiszę tylko, że nie siedzę z nią 24 h przy gębie jak niektórzy, a wezmę ze 3/4 „buchy” i starcza mi na jakieś 30 min. I z każdym dniem widzę u siebie poprawę.
Jeżeli ktoś zaczął palić e-papierosa tylko po to, by nie śmierdzieć, a dalej jarać jak smok to wypala, jak zdążyłam zaobserwować, nawet do 500 ml miesięcznie (!) co dla mnie jest po prostu przerażające.
Nie wiem, czy do niektórych dotarło, jaka jest „dopuszczalna” dzienna dawka- jest to 3 ml liquidu DZIENNIE.
Ogólnie rzecz biorąc, wszyscy „fachowcy” od e-palenia zjechali mnie, z góry na dół, nie wiedząc o mnie kompletnie nic. Nie każdy jest jak Wy, ja nie potrzebuję być fachowcem od e-palenia, by napisać, co o tym myślę. Moim zamiarem było przedstawienie produktu okiem początkującego e-palacza, moja recenzja nie jest dla fachowców, tylko właśnie dla osób, które do e-palenia się przymierzają, bądź szukają dobrego na początek produktu.
Zresztą firma Ebull nie oczekiwała „fachowej” recenzji (bo zatrudniłaby do tego fachowca), a prawdziwej od zwykłego użytkownika- początkującego (z resztą na początku napisałam, że jestem laikiem, jeżeli ktoś nie czyta ze zrozumieniem, nie moja wina). I taka według mego sumienia i doświadczeń z e-paleniem była


Ananasowy:
Ma delikatny posmak słodkiego ananasa, lecz nie pozostaje on w ustach ani chwili, smak tracimy dość szybko po wypuszczeniu dymu. Jest „smaczny”, a w powietrzu można wyczuć dosłownie delikatny i prawie niewyczuwalny zapach ananasa, który również szybko znika. Konsystencja nie jest ani zbyt wodnista, ani zbyt gęsta- jak wszystkie FruQuid. On jako jedyny wystarczył mi na krótko, ale głównie dlatego, że mi go podkradał mąż.


Czarna porzeczka:
Mój faworyt jak na razie. Cudowny delikatny, słodki smak porzeczki, pozostający jeszcze chwilę w ustach, wydający delikatny nierażący w nos zapach w powietrzu- szybko znika. Uwielbiam go palić, może dlatego jako pierwszy mi się wykończył. Jako że nie jestem stała jednemu smakowi, na pewno go „zdradzę” z innymi w celu spróbowania czegoś nowego. „Podzieliłam” się nim ze znajomymi, którzy również mieli takie samo zdanie jak ja.


Arabska kawa:
Dla wielbicieli kawy z mlekiem- idealne. Ja nie wyobrażam sobie pić kawy bez mleka, uwielbiam jej smak- a ten liquid cudnie go oddaje. Czasami, gdy mam ochotę napić się kawy, zapalam właśnie ten liquid i już spełniam swoją zachciankę smakową. Liquid jest intensywny i po pierwszym buchu na chwilę mnie przytkało.

Buteleczki są z wygodnym dozownikiem zakończonym jak igła, by liquid nie wlał nam się do grzałki i w efekcie tego do baterii. To wielki plus dla początkujących !
Osobiście dla mnie 6 mg jest mało, więc wypróbowałam również mocniejszych (18 mg i 24 mg) i jestem bardzo zadowolona.
Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.
10 ml Liquidu FruQuid firmy EBull kosztują 14 zł, a teraz jest promocja w sklepie internetowym i ich koszt to jedyne 8,90 zł! Każdy smak.

Zapraszam na stronę internetową oraz fanpage EBull gdzie można zgarnąć darmowego e-papierosa za bycie aktywnym fanem! :)

www.ebull.pl