Literkowo i filcowo !! | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Literkowo i filcowo !!

Udostępnij ten post


  Chyba każdy już słyszał jakie cuda można robić z filcu, każdy widział jakie twory z nich powstają. Widziałam i ja, wypatrywałam miesiącami, chciałam — tak bardzo chciałam coś z filcu. Coś, co będzie dla dziecka.

Jakiś czas śledziłam fanpage Literkowo,Filcowo, Kolorowo i zakochałam się w napisach filcowych (z resztą nie tylko w nich). Postanowiłam — kupuję literki. Na pierwszy ogień poszło imię KARINA, miałam wizję, że powieszę jej nad łóżeczkiem.

Największy problem miałam z wyborem kolorystyki i ozdoby. Karina lubi Minnie, więc już wiedziałam co będzie ozdobą. Kolory postawiłam na pastelowy róż i beż. Tak, aby komponowało się z jej zakątkiem.
Pani Monika to przemiła osóbka, cierpliwa i bardzo pomocna. Wiedziałam jaki materiał będzie użyty, gdyż najpierw dostałam zdjęcie filcu. O wszystkim dokładnie mnie powiadomiła i wszystko wyjaśniła. Rewelacja, polecam naprawdę !

I najlepsze !! 27.03 napisałam do Pani Moniki o zamówienie, powiedziała mi, że może to trwać do 3 tygodni ze względu na dużo zamówień, nie przeszkadzało mi to gdyż mam dużo czasu i nie paliło mi się, by je otrzymać. Dnia 1 kwietnia otrzymałam wiadomość, że literki już zrobione i wysłane, ucieszyłam się, że jednak udało się szybciej, pomyślałam więc, że za kilka dni już będą u mnie i co ? Były NA DRUGI DZIEŃ !
Nie macie pojęcia, jaki był mój szok. Z drugiego końca Polski doszły na drugi dzień !
A to nasze literki już powieszone:

Literki są bardzo starannie wykonane, zakończenia są starannie ukryte, a szwy bardzo estetycznie wykonane.
Myszka Minnie świetnie wygląda, szwy mają charakter estetyczny i pełni rolę szczegółów, bardzo podoba mi się ten sposób szycia !
Literki klei się na taśmę dwustronną, co pozwala na łatwe „zamontowanie” ich na danej powierzchni.
Szczerze powiedziawszy, zamawiając je, zastanawiało mnie, jak je zamontuję, okazało się po otrzymaniu ich. Martwiłam się, że będę musiała kombinować, jednak Pani Monika zadbała o każdy szczegół !


Cena moich literek z jednym zdobieniem+wysyłka kosztowały mnie: 54 zł!
Na pewno zamówię jeszcze dla Wiki, jak tylko odłożę sobie zaskórniaki.

Polecam zajrzeć na fanpage, naprawdę cuda i cudeńka można tam zobaczyć!