Herbaty Rooibos - Astra | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Herbaty Rooibos - Astra

Udostępnij ten postMiałam ostatnio okazję wypróbować dwóch nowych smaków herbaty ASTRA. Podczas naborów testerów smaku, myślałam, że dostaniemy po kilka saszetek obydwu smaków. Oj myliłam się ... Do przetestowania zostały przysłane pełne opakowania herbat w dwóch innych smakach.

Mięta
Pierwsza to kusząca i orzeźwiająca samym zapachem mięta, kojąca zmysły i nerwy.
W zapachu porównywalna do miętowych „Mentosów” delikatna w smaku. Polubiła ją moja 6-letnia Wiktoria, pija ją przed spaniem. Zauważyłam, że ma lepszy i twardszy sen. Sama pijam ją rano na pobudzenie zimną z lodem przed poranną kawą. Jest delikatniejsza od typowej mięty i o wiele przyjemniejsza dla nosa.


Trawa Cytrynowa
Druga herbata to mój faworyt jak do tej pory. Delikatny smak trawy cytrynowej, cudowna woń unosząca się w powietrzu delikatnie łechcząca nos.
Uwielbiam ją zaparzyć sobie na wieczór, gdy dzieci już śpią. Spokojnie usiąść i poczytać blogi, odpocząć.
Herbata idealna na spokojne chwile samotności, na przykład z książką w ręku.

Plusem herbat jest to, że są hermetycznie pakowane, dzięki czemu dłużej utrzymują swój aromat. Niestety minusem jest to, że ciężko tę folię otworzyć, powinna być mała „zadziora” (czyt. nacięcie), która ułatwiłaby otwieranie saszetki.
Nie będę pisać o grafice na opakowaniu, bo nie to dla mnie jest ważne w herbacie. Ważny dla mnie jest jej smak i aromat, zachęcający już przed otwarciem.


W opakowaniu mieści się 25 saszetek z herbatą ułożonych pionowo.

POLECAM POSMAKOWAĆ !

Cena herbaty to około: 5,30 zł