Cień do powiek w płynie - MiXiu *BPS* | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Cień do powiek w płynie - MiXiu *BPS*

Udostępnij ten post


Cześć ! Dziś chciałabym pokazać Wam cień w płynie, o którym moje zdanie jest podzielone. Cień ten ma formułę błyszczyka, lecz się nie klei. Jedno szczęście, jednakże jest w nim coś takiego, że moje zdanie nad nim się waha...


Jest on zamknięty w poręcznej, plastikowej butelce, zakręcanej, a do rączki doczepiony ma pędzelek (taki jak w błyszczykach).

Posiada on piękne, małe, mieniące się drobiny brokatu, zupełnie niewyczuwalne. Kolor, który przedstawiam, ma numer 06.Producent zapewnia, że jest on wodoodporny, co jak dla mnie jest totalną nie prawdą, swoją drogą, bardzo szybko idzie go zmyć z powieki.

Nie wiem, czy to moje nie douczenie, czy po prostu przeszkadza mi jego formuła, lecz się z nim nie polubiłam. Ciężko mi się nim umalować, dlatego że nałożony „solo” po prostu robi straszne prześwity. Nie idzie go rozmazywać, długo schnie i wchodzi w załamanie powieki (zaznaczę, że mam tłuste powieki).Trzeba jednak przyznać, że współgra dobrze z cieniem sypkim lub prasowanym. Nałożony płaskim, syntetycznym pędzelkiem (ruchem wklepującym) na cień o tym samym kolorze, pięknie nadaje blasku makijażowi.

Drobinki brokatu nie osypują się z oka, pozostaje on tam, gdzie ma być. Więc jeżeli o to chodzi, to ma duży plus.Kolor ma przepiękny, kocham fiolety i jak tylko go ujrzałam, to po prostu musiałam go mieć. Niestety ja nie lubię bądź i też nie umiem się malować cieniami w formie płynnej. Dlatego niestety powędruje on do mojej kochanej Patrycji, która takie cienie ubóstwia.

A oto makijaż, który wykonałam za pomocą tego cienia + cieni z Makeup Revolution.


Jego cena to : 4,72$