Glamour with Mariza. + tutorial | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Glamour with Mariza. + tutorial

Udostępnij ten post


Cześć ! Dziś dla Was przygotowałam makijaż, do którego użyłam tylko i wyłącznie kosmetyków firmy Mariza. Pytałam Was na fanpage, czy byście chcieli, był odzew, więc dla Was specjalnie wstawiam.Zacznijmy od tutorialu, który przygotowałam, dokładnie wiecie, że za bardzo tłumaczy nie potrafię, ale się postaram.Na początku wyrysowałam brwi kredką do brwi, a na usta nałożyłam masełko.

1. Na całą powiekę, palcem nakładam bazę pod cienie. Następnie na całej powiece jako kolor bazowy użyłam cienia, drugiego w rzędzie, w paletce cieni Glamline nr.04 z Mariza
Pod łukiem brwiowym i w kąciku oka nałożyłam pierwszy w rzędzie cień, także z tej paletki.

2. Pędzelkiem puchowym z naturalnego włosia, nałożyłam trzeci cień (złoty) z rzędu w tej paletce, na powiekę ruchomą, nie wychodząc poza załamanie powieki.

3. Najciemniejszym brązem w paletce (czwarty cień) zaznaczyłam zewnętrzny kącik, lekko rozcierając ze zlotym cieniem. Wyszłam lekko poza załamanie, gdyż moja powieka jest opadająca, dzięki temu stworzyłam "fałszywe załamanie powieki".

4. Cieniem, który użyłam pod łuk brwiowy rozcieram granicę między cieniami. 

5. Na całą dolną powiekę kulkowym pędzelkiem nałożyłam granatowy cień z tej samej paletki, następnie na ten cień rozcierając nałożyłam złoty cień. 
Na linię wodną użyłam kredki ecru, tak by lekko połączyła się z cieniem i lekko zabarwiła na niebiesko.
Następnie zrobiłam jaskółkę eyelinerem w pisaku.

6. Nałożyłam bazę pod makijaż, następnie podkład, korektor na miejsca, które tego potrzebowały, puder, róż oraz rozświetlacz. I na sam koniec szminkę.Użyte kosmetyki :
Matujący podkład 24 Naturalny - Mariza
Mineralny puder matujący nr.1 jasny beż - Mariza
Mineralny róż do policzków, subtelny róż - Mariza
Puder w kulkach, rozświetlający jasny - Mariza
Long lash mascara, black - Mariza
Wodoodporny eyeliner do oczu w pisaku, black - Mariza
Konturówka do oczu, ecru - Mariza
Konturówka do brwi, naturalny brąz - Mariza
Korektor do twarzy, antybakteryjny,jasny beż - Mariza
Szminka Soft & Colour nr.08 - MarizaA TUTAJ MACIE ZDJĘCIE PO 10 H NOSZENIA MAKIJAŻU (wiatr, uczulenie na pyłki i łzawiące oczy)