Baw się kolorem - Be CHIC! & Care&Colour - Lakiery MARIZA | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Baw się kolorem - Be CHIC! & Care&Colour - Lakiery MARIZA

Udostępnij ten post


Dziś będzie kolorowo! 

Jest lato a co za tym idzie - Paznokciowe szaleństwo! Kocham latem poeksperymentować z odważnymi kolorkami i nowościami na paznokciach.


Lakiery do paznokci z  serii Be CHIC!  Oraz złoty brokatowy lakier z serii CARE&COLOUR  Od MARIZA skradły moje serce.

Be CHIC!

Lakiery Be CHIC! mają cudowne i intensywne kolory, które mają bardzo malusie drobinki opalizujące na złoto. Dwie warstwy lakieru zapewniają nam idealne krycie bez prześwitywania płytki paznokcia. Lakiery mają średniej szerokości pędzelek którym przyjemnie rozprowadza się emulsję na paznokciach. Jeśli chodzi o zasychanie lakieru  to taki typowy standard, ani za szybko, ani za wolno. Zapach - mi osobiście zapachy lakierów nie przeszkadzają, ale co dla wrażliwszych ludzi pod kątem zapachu radzę malować paznokcie przy otwartym oknie. Jeśli chodzi o trwałość lakierów po 3-4 dniach zauważyłam delikatne ścieranie się końcówek, ale to jest normalne jeśli zmywamy, gotujemy i wykonujemy przeróżne czynności domowe.. zero odprysków - duży plus!

Ognisty OpalPomarańczowySzmaragdowy 

Cena lakieru Be CHIC! od MARIZA to 13,90 zł / 10mlCARE&COLOUR

A teraz szczerozłota, perełka lakier z serii CARE&COLOUR od MARIZA. 
Ciężko znaleźć dobry lakier brokatowy który bez problemu pokryje całą naszą płytkę paznokcia bez prześwitów. Od dawna nie byłam tak mile zaskoczona, ponieważ 3 cienkie warstwy lakieru pokryły całkowicie płytkę mojego paznokcia jednolitym kolorem! (Pamiętajmy że to lakier z brokatem) Mało tego lakier bardzo szybko wysycha to kolejny plus. Zapach lakieru jest nieco mniej intensywny niż u poprzednika. Jak nazwa wskazuje nasz lakier to nie tylko COLOUR ale również i CARE czyli opieka/ochrona/pielęgnacja tak więc w skład naszego lakieru wchodzą również PROWITAMINA B5 i WAPŃ . Trwałość - Jak to zazwyczaj z brokatowymi lakierami bywa ścierają się one szybciej po 3 dniach widać ścieranie się lakieru na końcach, ale na szczęście zero odprysków.

Cena lakieru  CARE&COLOUR od MARIZA to 8,20zł / 10mlJeżeli macie ochotę wypróbować masełka, żele, kolorówkę - cokolwiek sobie wymyślicie, możecie śmiało pisać do Gosi, gdyż jest konsultantką Marizy.

Możecie również same zarejestrować się jako konsultantka, bądź po prostu jako klient bezpośredni (to znaczy, że zamawiacie dla siebie) i mieć ZAWSZE 30% zniżki - bez względu na to co chcecie robić. Albo sprzedawać kosmetyki, albo mieć je na własny użytek - taniej.

Rejestracji możecie dokonać TUTAJ.  Rejestracja jest w pełni bezpłatna i nie trzeba dodawać wkładu finansowego na start na jakieś startery. W każdej chwili można się także wycofać bez żadnych konsekwencji,

Obejrzeć możecie nowy katalog TUTAJ.

Zapraszam Was też na fanpage Marizy dostępny TUTAJ.