FOREVER | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

FOREVER

Udostępnij ten post
Przez długi czas starałam się ogarnąć temat firmy FOREVER i produktów jakie nam oferuje. Firma jest na rynku międzynarodowym od 37 lat a w Polsce od 1993 r. i powstała po to aby przybliżyć ludziom wspaniały dar jakim jest Aloes. FOREVER  oferuje nam szereg bardzo zróżnicowanych produktów - od suplementów diety i napojów z aloesu po produkty kosmetyczne. 
Aloe Vera Gelly (Galaretka aloesowa)

  Produkt przeznaczony do pielęgnacji ciała, twarzy oraz co było moim wielkim zaskoczeniem również można go stosować w jamie ustnej. Dzięki swoim naturalnym właściwością pomaga w takich dolegliwościach jak m.in. pieczenie, świąd, wspomaga gojenie się ran i regeneruje skórę, skraca czas regeneracji skóry i przyśpiesza proces gojenia się ran, łagodzi reakcje uczuleniowe oraz naturalnie nawilża naskórek. Ma działanie ściągające, bakteriostatyczne, przeciwgrzybicze. Często polecany przy cerze ze skłonnościami do trądziku. Można go stosować jako samodzielny produkt nawilżający oraz jako bazę pod innego rodzaju kosmetyki.

Po moich 2 miesięcznych doświadczeniach z tym produktem z pewnością mogę powiedzieć że jest on doskonały na wszelkiego rodzaju otarcia, odparzenia, drobne rany, ugryzienia owadów. Szybko łagodzi dolegliwości i równie szybko te drobne skaleczenia nam znikają. Zadowoleni powinni być również z tego produktu Panowie, którzy po goleniu cierpią na drobne podrażnienia bądź zacięcia.. Produkt idealny do tego typu zastosowań. Zapach bardzo neutralny.
Cena ok. 72 zł / 118 ml

Balsam do ust Aloe Sun Lips


FOREVER Sun Lips jest to balsam do ust który ma chronić nasze usta przed szkodliwymi promieniowaniami latem - Zawiera SPF30, a zimą ma ochraniać delikatną skórę naszych warg przed wysuszeniem i pęknięciami. Jednocześnie oferując nam mentolowe orzeźwienie. Balsam w swoim składzie zawiera olejek z nasion jojoba który jest znany se swojego działania nawilżającego oraz zmiękczającego, natomiast aloe vera koi i zapewnia dodatkowe nawilżenie ust. 

I tu moje uczucia są mieszane ponieważ balsam sam w sobie świetny.. Nawilżenie na 5+ ochrona 5+ Lecenie drobnych skaleczeń 5+ a za smak który nam się wytwarza w ustach po nałożeniu balsamu daje 1..  Nieprzyjemna gorycz.. Jeśli to komuś nie przeszkadza to produkt idealny. 

Cena ok: 21 zł / 4,25 g
Jeśli macie ochotę więcej poczytać o firmie FOREVER  Zapraszam was gorąco na facebookową stronę gdzie możecie zasięgnąć informacji o nowościach, składach, produktach, zdrowiu, medycynie naturalnej i innych interesujących artykułach o tej tematyce.Jeśli jesteście zainteresowani bezpośrednim kupnem produktów FOREVER  zapraszam Was na stronę www.foreverliving.com Gdzie aby kupić produkty trzeba się zarejestrować i podać ID sponsora 480000160951 - Dzięki rejestracji zyskuje się 15% zniżki oraz bezpłatny i bez zobowiązań dostęp do hurtowni. Jeśli jesteście zainteresowani produktami firmy FOREVER i chcieli byście się więcej dowiedzieć odsyłam Was do 
Pani Anety Kaleniuk która jest przedstawicielem firmy FOREVER   i to właśnie dzięki niej udało nam się przetestować i recenzować dla Was produkty tej firmy.