Pachnąca Szafa - dekoracyjny odświeżacz powietrza | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Pachnąca Szafa - dekoracyjny odświeżacz powietrza

Udostępnij ten post


Każda z nas lubi jak nam w domu pięknie pachnie, to jest bezsprzeczne. Właśnie dlatego wybieramy produkty, które spełniają nasze oczekiwania. Próbujemy, testujemy i szukamy ideału. Czy dekoracyjny odświeżacz powietrza firmy Pachnąca Szafa o zapachu Limonka z Owocem Granatu jest tym, czego szukałam?Odświeżacz ten bardzo ładnie się prezentuje mimo swojej prostoty. Mała, szklana butelka z logiem firmy. Do tego jest pięć patyczków wykonanych z ratanu. Buteleczka ma korek, który wyjmujemy i jego miejsce zajmują patyczki ratanowe.


Na efekt musimy poczekać, aż patyczki się nasączą. Jest to kwestia około godziny. Następnie zaczynamy czuć zapach w pomieszczeniu.
Chociaż „pomieszczenie” to za dużo powiedziane według mnie. Nie wiem, czy to kwestia mojego nosa (chociaż jest on dość wyczulony), czy po prostu odświeżacza, ale zapach czułam jedynie, przechodząc obok niego. W drugim końcu pokoju po prostu go nie czułam.


Po upływie tygodnia nie czułam zapachu, już nawet przechodząc obok. Płyn bardzo szybko znika, bo po 2 tygodniach już go nie było. Jednym z atutów jednak jest fakt, że nie musimy kupować nowego odświeżacza, a jedynie opakowanie zapasowe, z płynem i patyczkami, które jest tańsze.


Szczerze powiedziawszy, długo się zbierałam, aby napisać tego posta, nie krócej też mi zajęło jego pisanie, bo po prostu nie wiedziałam co Wam sensownego o tym odświeżaczu napisać. Niestety napiszę krótko, że u mnie kompletnie się nie sprawdził. Dałam mu drugą szansę, kupując wkład, jednakże utwierdziło mnie to tylko w mojej decyzji.


Cena odświeżacza: 15,74 zł

Jeżeli jednak jesteście zainteresowani zakupieniem i wypróbowaniem zapraszam Was do sklepu Aromatowo.pl