TAG : 5 kosmetycznych rzeczy, których wcale nie chcę | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

TAG : 5 kosmetycznych rzeczy, których wcale nie chcę

Udostępnij ten post


Do tego Tagu zaprosiła mnie Patii (dziękuję). Trochę to trwało, zanim się zebrałam do tego posta, ale się udało. Musiałam kilka rzeczy przemyśleć, bo wbrew pozorom to trudne. Udało się. Jeżeli jesteście ciekawi, zapraszam dalej.


1. Drogie paletki
Nie to, że mi się nie podobają. Owszem, są ładne, ale nie chce ich. Zwyczajnie żal mi kasy na taką paletkę jak wyżej 300 zł. Za tą kasę mam kilka innych ciekawych i tanich, a szpan samą marką nie jest dla mnie. Musiałaby mieć więcej cieni i naprawdę mnie zauroczyć.

2. BeautyBlender i akcesoria.
Jakoś nie jara mnie kawał gąbeczki za 70 zł i mydełko do niego w tej samej cenie. Za przeproszeniem musiałabym być ostro walnięta, by to kupić (bez urazy tych, co je lubią oczywiście). Zresztą, jakoś nie mogę się pogodzić z gąbeczkami.


3. Hybrydy
Kurcze, jakoś nie jarają mnie hybrydy. Może dlatego, że moje paznokcie się notorycznie łamią i nie chcą rosnąć poza opuszki palca, a ja sama paznokci malować po prostu nie umiem. Fakt posiadania ich jakoś mnie nie podnieca. Nie potrzebuję ich i nie chcę mieć na własność, jeżeli będę chciała mieć na paznokciach — pójdę do fachowca, który/a to zapewne zrobi to lepiej niż ja. 

4. Pędzle Real Techniques
Mam wrażenie, że tylko mi się one nie podobają. Kompletnie. Wszyscy się swego czasu nimi zachwycali, a ja puszczam pawia na ich widok. Strasznie brzydkie są, nie przemawia do mnie ich design.

5. Drogie rzęsy
Tutaj zgodzę się z Patii. Kompletnie nie są mi potrzebne drogie rzęsy, zważając na to, że jest tyle na rynku tańszych i równie dobrych, lub lepszych. Np. Ardell, ale i niektóre „chińskie” są nie gorsze. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Jak widzicie mam swoje 5 typów na NIE. A wy takie macie?

Do zabawy nominuję kolejne 5 osób:

1) Patrycję — PattLavanda
2) Olę — Makijaż na każdą kieszeń
3) Aśkę — Joanna bloguje
4) Alicję — MarsoweLove
5) Gosię — Porady Herrbaty.

Do dzieła dziewczyny. Pamiętajcie, że tylko krowa nie zmienia poglądów. Post jest pisany z odczuciami, na dzisiaj, może mi się kiedyś odmieni?