Makeuper.pl - zostań kosmetycznym guru. | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Makeuper.pl - zostań kosmetycznym guru.

Udostępnij ten post

   Chciałabym Wam przedstawić stronę, którą się zainteresowałam i mnie wciągnęła, może i Was nią zainteresuję. Niech nie zmyli Was nazwa, wbrew pozorom nie chodzi tylko o makeup'y. Jesteście ciekawi? Czytajcie dalej.


Makeuper jest to portal zrzeszający nie tylko kobiety ale też i mężczyzn, których zainteresowaniem, pasją lub pracą jest sfera kosmetyczna, czyli makijaże i recenzowanie kosmetyków. Jest swoistą bazą makijaży i recenzji kosmetycznych, gdzie każdy może mieć swoje zdanie na dany temat i oceniać pracę innych.

Tak naprawdę portal jest dla każdego. Dla amatorów i dla PRO, na ten temat, jest także dla osób po prostu lubiących dzielić się recenzjami produktów i swoimi pracami. Znajdziemy tam makijaże, manicure i recenzje kosmetyków.

Czego nie znajdziemy? Spamu i kłótni kto jest lepszy. Każdy może ocenić makijaż, czy paznokcie danej osoby. PRO mogą pomóc rozwinąć się tym zaczynającym, a te zaczynające mogą ocenić makijaż lub paznokcie PRO. Jest równość.

Dla umilenia czasu możemy zdobywać odznaki za osiągnięcia, które tak naprawdę nie wymagają wielkiego wysiłku i nie ma presji ich zbierania, to taki miły dodatek.
Możemy dostać odznakę na przykład, gdy dostaniemy 20 poleceń od osób na makijaż, recenzję bądź manicure. Odznak do zebrania jest na razie 72, więc jest duże pole do popisu, a same odznaki są bardzo ciekawie i z pomysłem zatytułowane. Zbieramy za wszystko jeszcze punkty i możemy zobaczyć ranking użytkowniczek. Z tego, co wiemodznaki w przyszłości mają być nagradzane kosmetykami.


Portal dąży do tego, aby stać się publicznym zbiorem swoistego portfolio każdej osoby pasjonującej się makijażami i stylistek paznokci i zbiorem recenzji o kosmetykach. Takim miejscem, do którego zajrzymy, gdy będziemy chcieli znaleźć inspirację bądź informacje o kosmetykach.


Jest to według mnie świetna platforma, która w przyszłości da możliwość promowania siebie, jako osoby, niekoniecznie makijażysty, czy stylisty paznokci, ale także na przykład beauty bloggera (w recenzjach mamy możliwość wstawiania linków do recenzji na blogach również), także dla kogoś, kto zarabia swoim wizerunkiem i stylem, a nie tylko samymi mejkapami, czy paznokciami.

Zachęcam Was gorąco do zapoznania się z Makeuper.pl, a mnie znajdziecie pod nickiem TAETER.
Czemu Taeter? Dostałam miano wrednej w internecie i to właśnie oznacza mój nick po łacinie.

PS. Nie, nikt mi nie płacił za ten wpis, nie jest sponsorowany, napisałam o tym portalu bo chciałam się nim z Wami podzielić.