Wózek na zakupy jako gadżet do zdjęć | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Wózek na zakupy jako gadżet do zdjęć

Udostępnij ten post


 Jako blogerka często szukam czegoś, co uatrakcyjni jakość moich zdjęć i tym samym umili oko czytelnika. Myślę, że każdy dba o estetykę, bo nie ukrywajmy — jest ona bardzo ważna. Czytelnicy dużą wagę zwracają na jakość i atrakcyjność zdjęć.

Niestety nie każdego stać na drogi sprzęt do zdjęć (jak np. mnie) więc posługują się tym, co mają, ale chcą uatrakcyjnić te swoje zdjęcia czymś, co przykuje wzrok, chociaż na chwilę. Myślę, że takie coś znalazłam.

Wózek na zakupy — brzmi banalnie i szokująco, ale to prawda. Jest to wózek, ale miniaturka. Idealny do prezentowania kosmetyków, drobnych upominków i wielu innych rzeczy.

Świetnie będzie wyglądał zarówno na blogu, jak i na portalach aukcyjnych, czy sklepach. Przykuwa uwagę i rozbudza ciekawość.


Wygląda bardzo realistycznie z dokładnością o szczegóły. Zabrakło tylko typowego „wlotu na monety”, ale to jest nieistotne. Urzekł mnie swoją prostotą. Siedzonko, gdzie zazwyczaj wkładamy dzieci, jest składane.


Kółka także nie są atrapą i jeżdżą, więc można wózkiem przesuwać w przód i tył. Cały wózek wykonany jest ze stali nierdzewnej z plastikowymi elementami.

Świetnie prezentuje się na zdjęciach ! Zresztą sami zobaczcie na przykładach.

Jego wymiary to:
długość - 11 cm
szerokość - 7,5 cm
wysokość - 11,5 cm

Bardzo polecam! Jest uroczy, przykuwający uwagę i bardzo użytkowy. Możemy zaprezentować daną rzecz w ciekawy sposób i zachęcić na przykład w sklepie w ten sposób do kupna produktów tj. biżuteria, kosmetyki, drobne akcesoria, telefony.

Jego cena to : 9,95$ 3,99$