Elegant makings - SHE TURNS ME ON, NON.U | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Elegant makings - SHE TURNS ME ON, NON.U

Udostępnij ten post


Dziś chciałabym zaprezentować dwie „kredki”, które są bardzo funkcjonalne. Eyeliner i cień do powiek w jednej kredce? A może kredka do brwi i eyeliner w jednym? Nic prostszego, czytajcie dalej.Bardzo polubiłam te kredki, ponieważ mam pod ręką zawsze eyeliner, cień do powiek (kolor akurat nie za często przeze mnie używany) oraz kredkę do brwi. Są bardzo funkcjonalne moim zdaniem i warte uwagi. Sami zobaczcie:


Jedna kredka to eyeliner i cień do powiek w jednym, a druga to kredka do brwi i eyeliner.
Ja akurat mam wersję ze srebrnym cieniem, ale są też inne. Kolor kredki do brwi także można wybrać. Eyeliner będzie zawsze czarny.


Po jednej stronie mamy właśnie taki oto cień, pędzelek to gąbeczka, którą szczerze mówiąc, dobrze nakłada się cień. Cień wydobywany jest z mini słoiczka, który nakręca się na pędzelek.
Kredka z tym kolorem ma nr 3. Szczerze powiedziawszy, żałuję, że nie wzięłam innej wersji kolorystycznej, bo srebro używam bardzo rzadko. Przyznać trzeba jednak, że pigment jest bardzo dobry!


A to kredka do brwi z innego zestawu. Kolor, który mam to chłodny brąz, ale są także cieplejsze do wyboru oraz grafity dla blondynek. Kredka jest automatyczna, płaska i skośnie ścięta. Bardzo dobrze się nią pracuje, wygląda naturalnie i można stopniować intensywność koloru. Kolor, który mam ja, to nr 2.


Eyelinery to mój hit, są dobrze ścięte z ostrą końcówką, co pozwala na precyzyjne linie i malowanie szczegółów. Ponadto są miękkie więc malowanie nimi jest „elastyczne".
Kolor to piękna, głęboka czerń. Mają bardzo dobry pigment! Myślałam, że będą słabsze, ale miło się zaskoczyłam.


A tak wyglądają swatche wszystkich produktów. Na zdjęciu powyżej widzicie kredkę do brwi, cień do powiek oraz oba eyelinery. Jestem bardzo zadowolona z używania tych kredek i mam je w podręcznej kosmetyczce. Wybaczcie, że mało precyzyjnie, ale swatche są, wiadomo — na szybko i bez precyzji.


A tutaj przykładowy makijaż z użyciem tych produktów. Cień umieściłam delikatnie na środku, dosłownie kropkę. Użyta została kredka do brwi oraz eyeliner.

Cena eyeshadow & eyeliner : 4.45$
Cena eyebrow & eyeliner :  4,79$


Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem takich kredek, to zachęcam do odwiedzenia sklepu BORNPRETTYSTORE. Mam dla Was także kod rabatowy uprawniający do 10% zniżki na zakupy.
Wystarczy, że w koszyku wpiszecie SWIATH10 i macie rabat na zakupy.