Podkłady Long Lasting Formula - IDALIQ (wszystkie odcienie) | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Podkłady Long Lasting Formula - IDALIQ (wszystkie odcienie)

Udostępnij ten post


Cześć, tym razem przychodzę z postem o podkładach Long Lasting Formula firmy IdaliQ. Pokaże Wam wszystkie odcienie, jakie na dzisiaj są dostępne w ofercie katalogów Mariza. Chcecie zobaczyć? Czytajcie dalej!


W ofercie znajdziemy tylko cztery odcienie podkładów, które mają za zadanie zakryć niedoskonałości, wtapiać się w skórę, wyrównywać koloryt cery, łatwo się rozprowadzać i być długotrwały, a to wszystko nie pozostawiając efektu maski na twarzy.


Odcienie dostępne to:
- porcelana (0708)
- naturalny (0722)
- beż (0715)
- ciepły beż (0739)

Podkłady są zamknięte w tubce o pojemności 30 ml. Mogłoby się wydawać, że to mało, ale są bardzo wydajne, jednakże ja nie pogardziłabym pojemnością 50/ 100 ml. Opakowanie jest miękkie i łatwo można wybrać kosmetyk na pędzel/dłoń.

Szczerze mówiąc, nie wyczułam jakiegoś specyficznego zapachu, ale lekki pudrowy owszem. Nie przeszkadza on w niczym. Jest prawie niewyczuwalny.

Konsystencja jest lekko płynna, ale nie spływa. Bardzo łatwo się aplikuje, zakrywa lekkie niedoskonałości jak zaczerwienienia, czy małe krostki, ale z większymi problemami sobie nie radzi. Szybko zastyga i utrzymuje się na twarzy bardzo długo, u mnie aż do zmycia makijażu.

I wszystko by było w nich cacy, gdyby nie takie ciemne kolory. Matko kochana, nie macie pojęcia, jak się wystraszyłam, gdy obejrzałam je wszystkie po raz pierwszy. Zaczęłam się rozglądać, czy gdzieś na ulicy jest Polka o tak ciemnej karnacji.

 Uwierzcie mi, nie jestem bardzo blada, mam cerę „typowej polki”, a PORCELANA jest mi za ciemna o jeden ton - P O R C E L A N A, gdzie ja używam zazwyczaj podkładów z jasnym beżem/naturalne. Ciepłym beżem, bez problemu mogę konturować twarz na mokro.
Formuła jest ekstra, lekka, nie czuć na twarzy i bardzo wytrzymała, pięknie się wtapia w skórę, ale no nie mogę zdzierżyć, że są one tak ciemne.

A teraz fokus na wszystkie razem, obok siebie:

Widzicie? To właśnie to, o czym pisałam wyżej. Szkoda, bo formuła naprawdę fajna. Mam nadzieję, że firma zdecyduje się je jednak rozjaśnić adekwatnie do nazwy.

Naturalny i ciepły beż, są prawie takie same, różni ich może jeden ton. To samo z porcelaną i beżem.

Cena: 19,90 / 30 ml