Żel pod prysznic IdaliQ (Cała seria) | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Żel pod prysznic IdaliQ (Cała seria)

Udostępnij ten post


   Jak ważna jest higiena, chyba nie muszę wspominać, ale czy musi to być tylko obowiązek? To przyjemność, która powinna być umilana na każdy możliwy sposób, tak, aby z wanny/prysznica nie chciało się wychodzić. Dlaczego by tego nie umilać sobie za każdym razem?


Tym razem przychodzę z żelami pod prysznic firmy IDALIQ z serii bezparabenowej, nowej formuły. Green Tea, White Flowers oraz Fresh Citrus. O innych produktach z tej serii pisałam już wcześniej.
Wszystkie żele pod prysznic są zapachowym odpowiednikiem wszystkich wspomnianych wyżej kosmetyków, w zależności od tego, jaki zapach w zestawie wybierzecie, to one będą pachnieć tak samo, więc używając z tej samej linii zapachowej na przykład peeling i żel pod prysznic, nie będą się gryzły zapachami.

White Flowers — ma za zadanie nas maksymalnie zrelaksować po ciężkim dniu na przykład w pracy, umilić wieczór i ukoić nerwy dnia codziennego.

Green Tea — jest idealny, aby się odświeżyć w ciągu dnia i orzeźwić zapachem zielonej herbaty.

Fresh Citrus — Polecam go rano albo latem. Dodaje energii dzięki cytrusom, jest się orzeźwionym, pełnym energii i nastawieni do działania.


   Żele są zamknięte w plastikowych buteleczkach z odkręcaną zakrętką, ale otwierane na klik, więc jeżeli będzie problem z wydobyciem całego żelu na jego końcówce, możemy bez problemu sobie odkręcić.
Ich pojemność, to 200 ml, ale uwierzcie mi — są bardzo wydajne, wystarczy odrobina na gąbkę, czy myjkę i starcza naprawdę na umycie prawie całego ciała. Mocno się pienią.


Konsystencja nie jest ani za płynna, ani za gęsta, rzekłabym, że coś pomiędzy. Łatwo można wydobyć produkt z opakowania, a to jest chyba dla mnie najważniejsze. Nienawidzę, gdy muszę się z tym mordować.

A teraz składy, które no nie są jakieś naturalne, ale na pewno nie straszą tak bardzo, jak inne z konkurencyjnych firm tego typu...
(Nie mylmy Ammonium Lauryl Sulfate — względnie dobry, z Ammonium Laureth Sulfate — zły), Ale wiecie jak to bywa.

Fresh Citrus


Green Tea


White Flowers


Podsumowując:
Bardzo lubię te żele i bardzo się z nimi związałam, uwielbiam ten zapach na ciele, ich wydajność i gładką skórę po umyciu. Nie muszę jej po kąpieli od razu dodatkowo nawilżać, ponieważ żel pod prysznic już to robi podczas kąpieli. (Moim ulubionym jest Green Tea, cudowny!) Niestety efekt ten nie utrzymuje się za długo, ale nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie — ktoś w końcu musi używać tych wszystkich maseł, olejków i innych „dogadzaczy".


Cena żelu : 15,90 / 200ml