Błyszczyk Shiny Lip Gloss - IDALIQ (wszystkie) | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Błyszczyk Shiny Lip Gloss - IDALIQ (wszystkie)

Udostępnij ten post


  Tym razem coś o ustach, bo każda kobieta lubi zaznaczać swoje atuty, jakimi są między innymi, niewątpliwie usta. Czy to małe, czy duże usta, prawie każda kobieta je maluje, prawda? Dziś pokażę Wam błyszczyki do ust firmy IdaliQ - Shiny Lip Gloss.Błyszczyków mamy w ofercie aktualnie pięć kolorów:
- złocisty brąz (0562)
- jasny róż (0579)
- świetlista morela (0586)
- soczysty róż (0593)
- lśniący amarant (0609).

Błyszczyki mają gęstą konsystencję, ale dobrze się rozprowadzają na ustach, ich błysk jest bardzo intensywny. Posiadają w sobie drobinki, które niestety później można wyczuć na ustach.

Gdy już błyszczyk się „zje”, pozostają drobinki, które później rozprowadzają się, gdzie chcą, a tego nie lubię.

Lekko się kleją, ale nie jest to jakieś uporczywe i nie do wytrzymania, to klejenie się jest lekkie, więc bez obaw, że wargi będą wyglądać nieestetycznie podczas mówienia.

Trwałość jest typowa dla błyszczyków - bardzo szybko schodzi. Nie wytrzymają jedzenia ani picia, a i po jakimś czasie mówienia po prostu go nie ma, jak to błyszczyk. Na tym tle nie różni się niczym od innych.


Pędzelek jest standardowy, ale to dobrze - takimi najlepiej nakłada mi się płynne produkty do ust, czy to farbki, czy szminki w płynie, czy błyszczyki. Także z mojej strony za to plus, chociaż jeżeli chodzi o błyszczyk, to można by było sobie pozwolić na pędzelek włosowaty.

Kolory są dobrze napigmentowane i odznaczają się dobrze na ustach, Nakładają się równomiernie i tak też zanikają.
Przepraszam, ale na dzisiaj nie mam zdjęć na ustach, ale jak mi się już uda, to wstawię fotki. Ostatnio moje usta przechodzą jakiś niewytłumaczony bunt i to albo zajad, albo pęknięcia, albo wielkie wysuszenie, a takich ust to ja Wam pokazywać nie chcę.

A teraz swatche na rękach, abyście mogli zobaczyć, jak się prezentują:


Osobiście z tych wszystkich najbardziej polubiłam „Lśniący amarant”, najbardziej wyrazisty i normalnie wyglądający na moich ustach. Jak już kiedyś pisałam - mam ciemną barwę ust i blade kolory po prostu mi nie służą, są wyjątki, ale muszą to być piękne chłodne kolory.

Cena błyszczyków : 15,50zł / 10ml