IdaliQ GEL EFFECT - LAKIERY + TOP COAT | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

IdaliQ GEL EFFECT - LAKIERY + TOP COAT

Udostępnij ten post

   
Dziś o lakierach z serii Gel Effect, marki IdaliQ. 
   Są to Lakiery do paznokci imitujące efekt lakieru żelowego. Paleta kolorów jest ciekawa i z katalogu na katalog coraz większa -  więc mamy w czym wybierać. Lakiery Gel Effect charakteryzują się specjalną kremową formułą która ułatwia nam ich aplikowanie. Bardzo szybko schną (Nie polecam malować przy wiatraku/wentylatorze  - Szybciej schnęły niż ja malowałam paznokcie)  Mają intensywne mega, ale takie konkretnie MEGA ode mnie  na pigmentowane  kolory co jest bardzo dużym plusem ponieważ to oznacza, że nie musimy nawarstwiać tego lakieru na płytce aby uzyskać piękny i jednolity efekt. 

   Pędzelek jest  ŚREDNIEJ SZEROKOŚCI - płaski więc Panie z szerszą płytką będą bardzo zadowolone. Lakiery są zamknięte w szklanych kwadratowych buteleczkach z czarną "nasadką" 
   I TU UWAGA! 
   Chcąc przed użyciem wstrząsnąć buteleczką musimy uważać aby nie wybić komuś oka PONIEWAŻ "nasadka" nie jest przyklejona do podstawy/nakrętki z pędzlem.. 
   Lakiery zaliczam do lakierów BARDZO TRWAŁYCH oczywiście w zależności od degradacji i intensywności naszych prac. W moim przypadku w kultowych momentach 5-6 a nawet ze śmiałością do 7 dni możemy się cieszyć pięknymi paznokciami!
    ZMYWANIE lakieru nie sprawia większych trudnośći każdy zmywacz da sobie z nimi spokojnie radę, Nie zauważyłam też aby lakiery przebarwiały moją płytkę paznokcia, lecz ja bez bazy nigdy nie wyruszam w bój :)
   Cena to 14,60 zl /10 ml więc spora pojemność.

   Co sądzę o lakierach Gel Effect, marki Idaliq
   Z tej  półki cenowej nie ma, nie ma i jeszcze raz NIE MA lepszych lakierów. Nigdzie w tej cenie nie dostaniemy nic lepszego! W swojej kolekcji mam na dzień dzisiejszy ok 200 lakierów i w tym zakresie cenowym nie znalazłam NIC co przebiło by lakiery Gel Effect.  Produkt GODNY POLECENIA! 

Paleta kolorów na dzień dzisiejszy posiada 19 odcieni, z czego ja przedstawiam 13 z nich, które posiadam

Beżowy

Słoneczny

Pastelowy Róż

Różowy

Pomarańczowy

Amarantowy

Grafitowy

Porcelanowy

Fioletowy

 Niebieski

Latte

Błękitny 

 Malinowy
TOP COAT  Gel Effect

   
   Aby dopełnić serię  nie mogę również zapomnieć o TOP COAT  Gel Effect z IdaliQ.  
I zacznę od tego że ten TOP w moim świecie paznokciowym wywołał mała rewolucję. 
   Dwie marki Top Coat które królowały w moim asortymencie to Essie oraz Seche Vite. Większość z Was pewnie spotkała się z tymi produktami  i wie jak one działają. Dlaczego wspominam te dwie marki? Ponieważ w chwili kiedy zaczęłam testować TOP COAT z IdaliQ.. Odstawiłam je CAŁKOWICIE  do dziś dnia. W tej chwili zostałam przekonana że Polski Producent Potrafi! 
   TOP z IdaliQ jest dla mnie połączeniem plusów z Essie oraz SV. Ma powalająco szybie właściwości nabłyszczające i wysuszające jak to jest w przypadku SV i nie zmienia koloru lakieru jak to jest w przypadku Essie.. SV często i gęsto sprawia że lakier nam żółknie. Jest trwały i nie robi nam z lakieru "gumowych" płatów które z łatwością możemy oderwać od płytki paznokcia.  I oczywiście nie ściąga lakierów żelowych .  Jedyny minus - Bardzo szybko on mi się kończy :) 
Cena to 16.60 zl / 10 ml